RENGINIŲ KALENDORIUS

RENGINIŲ KATEGORIJOS
RENGINIŲ ARCHYVAS
RENGINIŲ STATISTIKA

Žvakių gamyba iš bičių korio

Anykščių menų inkubatorius / Menų studija
Anykščių menų inkubatorius / Menų studija ▶
J. Biliūno g. 53, LT-29110 Anykščiai
2020 m. rugpjūčio 8 d. - 15:00
Kaina 5.07 €
Renginys vyko prieš 1215 d.
   
Nuotraukų: 0
Nuotraukų nėraNuotraukų nėraNuotraukų nėra
Videoklipų: 0
Videoįrašų nėraVideoįrašų nėraVideoįrašų nėra
Edukacinė programa: Žvakių gamyba iš bičių korio, žvakidės iš natūralaus medžio dekoravimas tautiniais ar gamtos motyvais.

Kūrybinių dirbtuvių metu susipažinsite su vienu seniausiu amatu – žvakių gamyba.  Būsite apsupti vasariškai kvepiančio bičių vaško ir medaus aromato, sužinosite apie jo naudą sveikatai ir aplinkai. Edukacinės programos  metu išbandysite sausąją žvakių gaminimo techniką – iš bičių korių, dalyvausite  žvakės gamybos ir jos dekoravimo gamtinėmis medžiagomis procese . Taip pat šis užsiėmimas suteiks unikalią galimybę prisiliesti prie lietuviško medžio, pajusti jo šilumą, skleidžiamą energiją, užuosti jo kvapą. Kiekvienas dalyvis savo rankomis turės galimybę medžio padėkliuką pasipuošti tautiniais ar gamtos motyvais, pasigaminti natūralią žvakidę, naudojant ant medžio piešti skirtus flomasterius ir gamtai draugiškas priemones.

Piešiant išgirsite/sužinosite koks tai medis, kiek jam metų, kodėl atsirado Jūsų rankose. Būsite apgaubti tikros miško dvasios, atpalaiduosite savo mintis ir pasinersite į meno, gamtos pasaulį .

Edukaciją veda bitininkė Dovilė Pravilionienė ir menininkė Indrė Tukačiauskienė (Bitelės ŪKIS), https://www.facebook.com/bitelesukis/

Rugpjūčio 8 d. (šeštadienis) 12.00 ir 15.00 val.

Trukmė: 1,5val.

Žmonių skaičius: 10 asmenų.

Būtina registracija el. paštu info@menuinkubatorius.lt

Kaina – 5,07 eur. Į kainą įskaičiuotos visos kūrybai reikalingos medžiagos, priemonės ir įranga.
Žvakių gamyba iš bičių korio
NAUJAUSI KOMENTARAI / APŽVALGOS
KOMENTARŲ NĖRA
Rašyti komentarus ir apžvalgas gali tik registruoti vartotojai!
Interneto svetainė „Anykščiai - Kultūros miestas“ (https://www.kulturos-miestas.lt) - Anykščių miesto ir krašto kultūros naujienų, renginių, audiovizualinių resursų bei turizmo informacijos katalogas. Daugiau informacijos >>

Mūsų draugai: EssentHouse, Reklamos archyvai