RENGINIŲ KALENDORIUS

  RENGINIŲ KATEGORIJOS  ▶
  RENGINIŲ ARCHYVAS  ▶
  RENGINIŲ STATISTIKA  ▶

Algio Fediajevo naujo albumo pristatymas Anykščiuose

Anykščių menų inkubatorius / Menų studija
Anykščių menų inkubatorius / Menų studija ▶
J. Biliūno g. 53, LT-29110 Anykščiai
2020 m. vasario 15 d. - 18:00
Kaina 5 €
Renginys vyko prieš 111 d.
FOTO / VIDEO / AUDIO ARCHYVAS
Nuotraukų: 0
Nuotraukų nėraNuotraukų nėraNuotraukų nėra
Videoklipų: 0
Videoįrašų nėraVideoįrašų nėraVideoįrašų nėra
Audioklipų: 0
Audioįrašų nėra
Jau ketvirtą žiemą iš eilės į Anykščių menų inkubatorių atvyksta akustinės psichodelikos vardu savo muziką krikštijantis Algis Fediajevas, šįsyk ir su nauju albumu! Koncertas įvyks vasario 15 d., 18.00.

Vinilinių plokštelių ir kompaktinių diskų pavidalų leidžiamas albumas tęsia ankstesniuose muzikanto įrašuose girdimą šamanišką muzikinę odisėją, tik, paties Algio Fediajevo teigimu, naujajame kūrinyje visos idėjos gerokai labiau įgyvendintos. Albumas, kuriame be Algio gitaros ir balso suskamba ir nemažai kitų instrumentų, įrašytas Anglijoje, No Recording studijoje, padedant garso inžinieriui John Hannonui, kuriam yra tekę dirbti su daugybe iškilių muzikantų – Thurston Moore, James Blackshaw, John Butcher, Wilco Johnson, Heather Leigh ir t.t. Albumo viršelį, itin taikliai atliepiantį pačią muziką, sukūrė menininkė Inga Uzkalne, maketavo žinomas undergroundo dailininkas ir grupės „Arklio galia“ muzikantas Žilvinas Jagėla.

Iki šiol Algio Fediajevo kūrybos negirdėjusiems galima pasakyti, kad jis – muzikantas, kuris apsiginklavęs tik akustine gitara ir balsu (retkarčiais ir lūpine armonikėle) kuria ir atlieka muziką, absoliučiai besiskiriančią nuo to, ką Lietuvos klausytojas yra įpratęs girdėti atliekant tokiame instrumentiniame formate. Didelį dėmesį skirdamas pačiai dainai tuo pačiu jos rėmus nuolat laužo savitu ir virtuozišku grojimo ir komponavimo stiliumi paremtomis psichodeliškomis ir šamaniškomis akustinės gitaros variacijomis, svyruojančiomis tarp ramios harmonijos ir agresyvaus chaoso, Rytų ir Vakarų, folkbliuzinių atgarsių ir disonuojančių sąskambių. Atlikėjas taip pat yra pasižymėjęs kaip vienas iš aktyviai koncertuojančių pogrindinių Lietuvos muzikantų: grota ne tik įvairiausiose Lietuvos vietose, bet ir Anglijoje, Gruzijoje, Ukrainoje, Austrijoje, Slovakijoje, Čekijoje, Lenkijoje, Estijoje, Latvijoje

Visą albumą galima perklausyti: https://resonatingwoodrecordings.bandcamp.com/album/p-dsak-lede-nepalikus

Bilieto kaina – 5 eurai.
Algio Fediajevo naujo albumo pristatymas Anykščiuose
NAUJAUSI KOMENTARAI / APŽVALGOS
KOMENTARŲ NĖRA
Rašyti komentarus ir apžvalgas gali tik registruoti vartotojai!
Renginiai Anykščiuose
Iniciatyvų popietė bendruomenei „Biblioteka keičiasi“ - Renginio akimirka
Anykščių L. ir S. Didžiulių viešoji biblioteka
Circulating Oils Library
Anykščių menininkų asociacija
Šilelis
Anykščių baseinas „Bangenis“