RENGINIŲ KALENDORIUS

  RENGINIŲ KATEGORIJOS  ▶
  RENGINIŲ ARCHYVAS  ▶
  RENGINIŲ STATISTIKA  ▶

Scott Beck ir Bryan Woods „Jie“ (2019, trukmė 1:33)

Kino teatras „Kino namai“
Kino teatras „Kino namai“ ▶
A. Baranausko a. 2, LT-29132 Anykščiai
2019 m. spalio 19 d. - 17:15
Kaina nuo 4 €
Renginys vyko prieš 227 d.
FOTO / VIDEO / AUDIO ARCHYVAS
Nuotraukų: 0
Nuotraukų nėraNuotraukų nėraNuotraukų nėra
Videoklipų: 0
Videoįrašų nėraVideoįrašų nėraVideoįrašų nėra
Audioklipų: 0
Audioįrašų nėra
Kai kino ekranuose pasirodė itin gerai įvertintas siaubo trileris „Tylos zona“, talentingieji scenarijaus autoriai Skotas Bekas (Scott Beck) ir Brainas Wudsas (Bryan Woods) nė nemanė užmigti ant sėkmės laurų. Po metų pertraukos, puikia siaubo nuojauta pasižymintys kūrėjai, grįžta su kur kas didesne siaubo doze.

Grupelei koledžo studentų Helovino nakties tradicijos nekelia jokio susižavėjimo. Jiems reikia kažko tokio, kas tikrai stingdytų kraują, vestų iš proto, prikaustytų dėmesį ir priverstų drebėti iš baimės. Idėja apsilankyti ekstremalių pojūčių siaubo name visiems pasirodo daug patrauklesnė nei tiesiog „pakabėti“ naktiniame klube, tad nieko nelaukę šeši bičiuliai išvyksta į užmiestyje esančią apleistą fabriko teritoriją, nusiteikę „pasilinksminti“ iš širdies…

Vienišas namas, atokioje kaimo vietovėje, pilnas labirintų, gyvų vorų, bauginančiai apšviestų ir apstatytų kambarių, tamsių koridorių, kraupių garsų – kaip tik tai, ko reikia! Prie durų juos pasitinka makabriškas pilietis su klouno kauke ir surinkęs iš jų mobiliuosius telefonus, palydi į vidų. Draugai linksminasi tol, kol prieš jų akis neįvyksta kraują stingdanti scena – persirengėlė ragana iki mirties nukankina klaikiai spiegiančią merginą…Grupelei linksmai nusiteikusių studentų šis poelgis atrodo itin keistas.

Įtampa paniškai auga, kai juos ima persekioti ir terorizuoti persirengėliai su kaukėmis, kurių tikslas vienas – atkartoti visas kada siaubo filmuose matytas pačias žiauriausias scenas ir nepalikti nė  vieno gyvo!

Šią ilgą, kraupią naktį draugams teks žvelgti mirčiai į akis daugybę kartų. Maniakinių polinkių turintys žmonės, prisidengę šėtono, vaiduoklio, klouno, zombio kaukėmis mėgausis savo surengtu beprotybės šou.

Filmas rodomas originalo kalba su lietuviškais subtitrais.
Scott Beck ir Bryan Woods „Jie“ (2019, trukmė 1:33)
NAUJAUSI KOMENTARAI / APŽVALGOS
KOMENTARŲ NĖRA
Rašyti komentarus ir apžvalgas gali tik registruoti vartotojai!
Renginiai Anykščiuose
Fotokonkursas „Anykščiai ir apylinkės“ (2013) - Miestas
Anykščių L. ir S. Didžiulių viešoji biblioteka
Circulating Oils Library
Anykščių menininkų asociacija
Šilelis
Anykščių baseinas „Bangenis“