RENGINIŲ KALENDORIUS

RENGINIŲ KATEGORIJOS
RENGINIŲ ARCHYVAS
RENGINIŲ STATISTIKA

Muzika kine / Goethe svečiuose: Buena Vista Social Club

Anykščių menų inkubatorius / Menų studija
Anykščių menų inkubatorius / Menų studija ▶
J. Biliūno g. 53, LT-29110 Anykščiai
2019 m. rugpjūčio 29 d. - 18:00
Kaina - €
Renginys vyko prieš 1490 d.
   
Nuotraukų: 0
Nuotraukų nėraNuotraukų nėraNuotraukų nėra
Videoklipų: 0
Videoįrašų nėraVideoįrašų nėraVideoįrašų nėra
Goethe-Institut Litauen kartu su menų fabriku LOFTAS nuo šios vasaros pristato filmų seriją MUZIKA KINE ir trijuose Lietuvos muzikos miestuose kvies kartą per mėnesį mėgautis nemokamu kokybišku kinu. Visi filmų seansai – NEMOKAMI, originalo kalba su angliškais ir/arba lietuviškais subtitrais.

Rugpjūčio mėnesio filmas - Buena Vista Social Club (1999)

Tai muzkinis dokumentinis filmas atskleidžiantis turtingą Kubos muzikinę kultūrą bei kultūros paveldą. Kino filmas buvo pastatytas ir parodytas 1999 metais. Jo istorijoje galima išvysti žinomą amerikiečių gitaristą ir dainininką Ray Cooder bei jo istoriją Kuboje: kaip jis iš Havanos gatvių renka geriausius muzikantus ir su jais įrašo albumą pristatantį unikalias Kubos muzikos tradicijas. Kino filmas pasakoja apie pirmąją muzikantų kelionę į JAV, atskleidžia artistų emocijas bei patirtis svečioje šalyje.

Šis kino filmas yra laikomas vienu geriausiu dokumentiniu filmu kino istorijoje ir 2000-iais metais buvo nominuotas Oskarui kaip geriausias dokumentinis filmas, taip pat laimėjo ne vieną prestižinį kino apdovanojimą.

Muzikinė dokumentika, 1999, 105 Min., Vokietija
Režisierius: Win Wenders.
Muzika kine / Goethe svečiuose: Buena Vista Social Club
NAUJAUSI KOMENTARAI / APŽVALGOS
KOMENTARŲ NĖRA
Rašyti komentarus ir apžvalgas gali tik registruoti vartotojai!
Interneto svetainė „Anykščiai - Kultūros miestas“ (https://www.kulturos-miestas.lt) - Anykščių miesto ir krašto kultūros naujienų, renginių, audiovizualinių resursų bei turizmo informacijos katalogas. Daugiau informacijos >>

Mūsų draugai: EssentHouse, Reklamos archyvai