RENGINIŲ KALENDORIUS

  RENGINIŲ KATEGORIJOS  ▶
  RENGINIŲ ARCHYVAS  ▶
  RENGINIŲ STATISTIKA  ▶

Kaustymo diena / Spektaklis „Daukantas" (J. Marcinkevičius)

Arklio muziejus
Arklio muziejus ▶
Niūronių k., LT-29175 Anykščių r.
2019 m. liepos 13 d. - 13:00
Kaina - €
Renginys vyko prieš 1171 d.
FOTO / VIDEO / AUDIO ARCHYVAS
Nuotraukų: 0
Nuotraukų nėraNuotraukų nėraNuotraukų nėra
Videoklipų: 0
Videoįrašų nėraVideoįrašų nėraVideoįrašų nėra
Audioklipų: 0
Audioįrašų nėra
Liepos mėn. 13 d. popietę kviečiame praleisti Arklio muziejuje. Šeštadienį muziejuje svečiuosis vienas geriausių Lietuvos arklių kaustytojų, daugelio žygių su žirgais dalyvis ir Lietuvos žirgyno kalvis Pavel Nalivaiko. 13 ir 15 val. prie muziejaus kalvės meistras demonstruos arklių kaustymo amatą.

14 val. Striukų sodybos kluone Anykščių kultūros centro teatras parodys spektaklį pagal J. Marcinkevičiaus draminę apysaką „Daukantas“. Režisierius - Jonas Buziliauskas. Tai spektaklis, pasakojantis apie sudėtingo ir tragiško likimo asmenybę, pirmąjį Lietuvos istoriką Simoną Daukantą. Dirbdamas mokslinį ir kultūrinį darbą jis klojo lietuvių tapatybės pagrindus. Svarbiausiu savo uždaviniu laikė ieškoti lietuvių tautos istorijos šaltinių, juos tyrinėti ir rašyti knygas savo tautai, ją šviesti ir kelti jos savigarbą, savo vertės suvokimą. Tai lyg ir biografinė apysaka nagrinėjanti istoriko mokslinę ir kūrybinę veiklą, bet tai kartu ir šios iškilios asmenybės asmeninė gyvenimo drama. Visą savo gyvenimą paskyręs mokslinei veiklai jis taip ir nesurado asmeninės laimės.

Nuo 15 val. peterburgska armonika grieš muzikantas Mindaugas DidžiokasUtenos.

Organizatoriai ir rėmėjai: A. Baranausko ir A. Vienuolio-Žukausko memorialinis muziejus, Anykščių rajono savivaldybė, Anykščių kultūros centras, Lietuvos kultūros taryba.
Kaustymo diena / Spektaklis „Daukantas" (J. Marcinkevičius)
NAUJAUSI KOMENTARAI / APŽVALGOS
KOMENTARŲ NĖRA
Rašyti komentarus ir apžvalgas gali tik registruoti vartotojai!
  Reklamos archyvai   EssentHouse