RENGINIŲ KALENDORIUS

  RENGINIŲ KATEGORIJOS  ▶
  RENGINIŲ ARCHYVAS  ▶
  RENGINIŲ STATISTIKA  ▶

Festivalis visai šeimai „Nuotykiai tęsiasi!“

Dainuvos slėnis
Dainuvos slėnis ▶
Vilniaus g., Anykščiai
2019 m. birželio 9 d. - 12:00
Kaina - €
Renginys vyko prieš 1121 d.
FOTO / VIDEO / AUDIO ARCHYVAS
Nuotraukų: 0
Nuotraukų nėraNuotraukų nėraNuotraukų nėra
Videoklipų: 0
Videoįrašų nėraVideoįrašų nėraVideoįrašų nėra
Audioklipų: 0
Audioįrašų nėra
Visai šeimai skirtas festivalis „Nuotykiai tęsiasi!“ šiemet pakvies į dvi dienas truksiančią literatūros, teatro, sporto, muzikos, animacijos, virtualios realybės ir vasaros pramogų fiestą.

BIRŽELIO 9 D. PROGRAMA:

Didžioji scena

12.00–12.45PREMJERA! Vėjų teatras į festivalį atpučia dainas pagal Mariaus Marcinkevičiaus eilėraščius iš knygos „Maži eilėraščiai mažiems“. Koncerto metu išgirsite pačių aktorių kurtas ir gyvai atliekamas dainas, kurios lydės (švilps galvose)  dar ne vieną dieną. (3–6 m.)
13.45–14.45REKORDAS! Beno Adatėlės ir Luko Šiaudelio kūrėjo Tomo Dirgėlos šou. Miegalių rekordo siekimas su jaunaisiais skaitytojais (7–12 m.)
15.45–16.45PASAULIO ANIMACIJA! Festivalio uždarymas. „Lithuanian Shorts“ –  lietuviškų trumpametražių filmų agentūra – pristato animacinių filmų programą. Uždarymas vyks Anykščių kultūros centre (A. Baranausko a. 2).

Festivalis visai šeimai „Nuotykiai tęsiasi!“

Leidyklų miškas

Tikra knyga

12.30–13.30 – Reikšmingiausio 2018 metų debiuto „Maži eilėraščiai mažiems“ iliustratorė Rasa Jančiauskaitė kviečia į smagias kūrybines dirbtuves (5–7 m.)
13.30–14.30 – Ypatingos dirbtuvės su pirmosios Lietuvoje bežodės knygos „(Ne)Vienas“ autore, dailininke Ieva Babilaite (6–8 m.)

Aukso žuvys

12.30–13.45 2018 metų knygos vaikams „Sibiro haiku“ autorės Jurga Vilė ir Lina Itagaki kviečia susipažinti ir dalyvauti žiauriai gerose dirbtuvėse! (7–11 m.)

Nieko rimto

13.00–13.45 – Kas stipresnis – noras griauti ar kurti? Noras valdyti ar meilė ir rūpestis? Tą ir mėginsime išsiaiškinti su naujų pasaulio užkariautojų komanda ir knygos „Slaptoji Kornelijaus Van Drebelio misija“ autoriumi Virgiu Šidlausku. (7–11 m.)

Edukacijų erdvė

12.30–15.00VIRTUALI REALYBĖ! Kristinos Buožytės virtualios realybės animacijos „Angelų takais“ pristatymas ir peržiūra
12.45–14.30ANIMACIJOS DIRBTUVĖS! Režisierius Ignas Meilūnas pasakoja apie naujausią savo kūrinį „Matilda“. Stop kadro lėlinės animacijos dirbtuvės (7–10 m.)

Žaidimų erdvė


12.00–15.00 – Laaaaabai daug judrių, intelektualių, įtraukiančių, smagių žaidimų ir vasaros pramogų. Ir mažiems, ir dideliems.
12.00–15.00 – „Vienaragio“ žaidimų erdvė. Ateik pažaisti stalo žaidimų ir sukurti savo istorijos.

Tėvų krantas

13.00–13.45 – susitikimas su „Vienaragis.lt“ įkūrėju ir žaidimų kūrėju Určiu Šulinsku. Kodėl vaikams svarbu pasakoti pasakas?

Festivalio lankytojų sočiais pilvais rūpinasi „Butcher“ ir „Lauko virtuvė“ maisto vagonėliai.

SVARBU! Šiemet šeimas kviečiame praleisti literatūrinį savaitgalį Anykščiuose, todėl drauge su daugeliu vietos partnerių visiems festivalio apyrankes dėvintiems lankytojams pasiūlysime nuolaidų apgyvendinimo, maitinimo ir pramogų vietose. Detalų partnerių ir nuolaidų sąrašą skelbsime netrukus.

SVARBU 2! Visi festivalio renginiai nemokami ir prieinami kiekvienam.

Žymėkite dienas kalendoriuje ir pasimatome Anykščiuose birželį!

Festivalis visai šeimai „Nuotykiai tęsiasi!“
Festivalis visai šeimai „Nuotykiai tęsiasi!“
NAUJAUSI KOMENTARAI / APŽVALGOS
KOMENTARŲ NĖRA
Rašyti komentarus ir apžvalgas gali tik registruoti vartotojai!
  Reklamos archyvai   EssentHouse