RENGINIŲ KALENDORIUS

  RENGINIŲ KATEGORIJOS  ▶
  RENGINIŲ ARCHYVAS  ▶
  RENGINIŲ STATISTIKA  ▶

Stacie Passon „Mes visada gyvenome pilyje“ (2018, trukmė 1:40)

Kino teatras „Kino namai“
Kino teatras „Kino namai“ ▶
A. Baranausko a. 2, LT-29132 Anykščiai
2019 m. gegužės 30 d. - 17:30
Kaina nuo 4 €
Renginys vyko prieš 434 d.
FOTO / VIDEO / AUDIO ARCHYVAS
Nuotraukų: 0
Nuotraukų nėraNuotraukų nėraNuotraukų nėra
Videoklipų: 0
Videoįrašų nėraVideoįrašų nėraVideoįrašų nėra
Audioklipų: 0
Audioįrašų nėra
Seserys Meriketė ir Konstancija (aktorės Taissa Farmiga ir Alexandra Daddario) bei ligotas jų dėdė Džiulijanas (akt. Crispin‘as Glover‘is) yra vieninteliai Blekvudų šeimos nariai, išgyvenę siaubingą tragediją: prieš penkerius metus kažkas išnuodijo visą jų šeimą. Šalia Blekvudų vilos esančio miestelio žmonės įsitikinę, kad tragedijos kaltininkė yra viena iš seserų ir nevengia kiekviena proga demonstruoti savo neapykantos. Tad nenuostabu, kad giminės name tebegyvenančios seserys vengia žmonių.

Vieną dieną į Blekvudų vilos vartus pasibeldžia stulbinančiai į žuvusį seserų tėvą panašus jaunuolis – keliolika metų nematytas pusbrolis Čarlzas Blekvudas (akt. Sebastian‘as Stan‘as). Energingas ir veiklus vyras netrukus tampa tikra paspirtimi tvarkantis namuose, o jo žavesys pakeri Konstanciją. Tuo tarpu Meriketė niekaip negali atsikratyti įtarumo Čarlzo atžvilgiu. Kuomet pusbrolis ima teirautis apie seserų finansinę padėtį ir šeimos nuosavybės teises, merginos įtarumas dar labiau sustiprėja. Tarp Meriketės ir Čarlzo tvyranti įtampa ima vis labiau augti. Tačiau netrukus paaiškėja, kad žavusis pusbrolis nėra vienintelis Blekvudų vilos gyventojas, turintis ką slėpti...

Ši juosta sukurta pagal paskutinį amerikiečių rašytojos Širlės Džekson to paties pavadinimo romaną, išleistą 1962 m.Š. Džekson laikoma viena iškiliausių suspense žanro kūrėjų Amerikos literatūroje, o jos romanas „The Haunting of Hill House“ – viena geriausių visų laikų „gotikinio siaubo“ žanro kūrinių. Pagal jį yra pastatyti du filmai (1963 ir 1999 m.) bei „Netflix“ serialas „The Haunting“, pasirodęs pernai spalio mėnesį.

Filmas originalo kalba su lietuviškais subtitrais.
Stacie Passon „Mes visada gyvenome pilyje“ (2018, trukmė 1:40)
NAUJAUSI KOMENTARAI / APŽVALGOS
KOMENTARŲ NĖRA
Rašyti komentarus ir apžvalgas gali tik registruoti vartotojai!
Renginiai Anykščiuose
KURKLIOŠAS 2004 Mill Party - Maloono Toosas - Koncertas
Anykščių L. ir S. Didžiulių viešoji biblioteka
Anykščių menininkų asociacija
Šilelis
Anykščių baseinas „Bangenis“