RENGINIŲ KALENDORIUS

  RENGINIŲ KATEGORIJOS  ▶
  RENGINIŲ ARCHYVAS  ▶
  RENGINIŲ STATISTIKA  ▶

Violončelininkės Žanos Miniotaitės ir pianisto Andrej Teterič koncertas

Anykščių koplyčia / Pasaulio anykštėnų kūrybos centras
Anykščių koplyčia / Pasaulio anykštėnų kūrybos centras ▶
Vilniaus g. 36, LT-29145 Anykščiai
2019 m. vasario 3 d. - 14:00
Kaina - €
Renginys vyko prieš 1332 d.
FOTO / VIDEO / AUDIO ARCHYVAS
Nuotraukų: 0
Nuotraukų nėraNuotraukų nėraNuotraukų nėra
Videoklipų: 0
Videoįrašų nėraVideoįrašų nėraVideoįrašų nėra
Audioklipų: 0
Audioįrašų nėra
Violončelininkės Žanos Miniotaitės ir pianisto Andrej Teterič koncertas.

Programoje:

Šubertas - sonata „Arpedzione“ violončelei ir fortepionui
Šubertas - ekspromtas Ges Dur Op. 90 N. 3 fortepionui
P. Čiaikovskis „Pezzo capriccioso“ 
violončelei ir fortepionui
S. Prokofjevas sonata violončelei ir fortepionui 1 dalis
B. Brittenas Siuita violončelei solo N1


Violončelininkė Žana Miniotaitė - solinės, kamerinės ir orkestrinės muzikos atlikėja, tarptautinių konkursų laureatė. Įvairias epochas apimantis Žanos repertuaras, domėjimasis baroko ir šiuolaikine muzika ir individualios raiškos paieška liudija apie platų atlikėjos akiratį ir atlikimo individualumą, o jos atliekama muzika skambejo Lietuvos, Lenkijos, Rusijos, Prancūzijos, Vokietijos, Norvegijos miestuose.

Gyvendama Maskvoje, Žana reguliariai grodavo Lietuvos Respublikos ambasados renginiuose, dalyvavo muzikos festivaliuose Maskvoje, Sankt Peterburge, Kaliningrade, Vilniuje (Festivalis „SugrižimaiVilniuje, Taneevo festivalis Vladimire ir kiti).

Žana Miniotaitė gimė 1987-ųjų metų gruodžio mėnesį Rusijoje, muzikantų šeimoje. Pradėjo mokytis muzikos būdama 2 metų amžiaus, o po metų jau dalyvavo koncertuose.

Su muzika Žaną supažindino mama, smuikininkė Svetlana Miniotas, pas kurią Žana mokėsi groti smuiku.

1996 metais Žana su šeima persikraustė į Lietuvą, jos tėčio, kompozitoriaus Viktoro Minioto tėvynę. Čia, Lietuvoje, ji pirmą kartą paėmė į rankas violončėlę, mokytojos T. Kuc klasėje, būdama jau dešimties metų amžiaus. 2001 metais Žana įstojo į Nacionalinę M. K. Čiurlionio menų mokyklą, o 2005 išvyko studijuoti į Maskvos akademinį muzikos koledžą, garsiosios N. N. Šahovskajos dukters klasę, docento O. B. Galočkilos.

Šiuo metu Žana yra baigiusi Maskvos valstybinę P. I. Čaikovskio konservatoriją, kur ji studijavo garsaus violončelininko, Boriso Andrianovo, klasėje. Taip pat Žana mokėsi kitų garsiųjų muzikantų kamerinio ansamblio ir kvarteto klasėse (A. Rudin, A. Korčiagin, O. Bugaev).

Žana dalyvavo įvairiuose tarptautiniuose konkursuose Prancūzijoje, Austrijoje, Lietuvoje, Baltarusijoje, Rusijoje, Lenkijoje, Armenijoje kur pristatinėjo Lietuvos vardą, yra laureatė kelių tarptautinių konkursų, įskaitant Marijos Yudinos tarptautinį kamerinių ansamblių konkursą Sankt Peterburge, tarptautinį styginių instrumentų konkursą „Simfoninės atostogosMaskvoje ir tarptautinį kamerinių ansamblių konkursą „Muzika be sienųDruskininkuose.

Taip pat Žana yra daugelio meistriškumo kursų dalyvė, kur ji dirbo su tokiais muzikantais, kaip D. Geringas, J. Sollima, A. Rudin, N. Shahovskaya, M. Leskovar, U. Clerici, A. Bonduryansky, D. Shapovalov, E. Testelec, Xavier Philips, Laczlo Fenyo, Nicholas Jones, Christian Frattima ir kiti.
Violončelininkės Žanos Miniotaitės ir pianisto Andrej Teterič koncertas
NAUJAUSI KOMENTARAI / APŽVALGOS
KOMENTARŲ NĖRA
Rašyti komentarus ir apžvalgas gali tik registruoti vartotojai!
  Reklamos archyvai   EssentHouse