RENGINIŲ KALENDORIUS

  RENGINIŲ KATEGORIJOS  ▶
  RENGINIŲ ARCHYVAS  ▶
  RENGINIŲ STATISTIKA  ▶

Algio Fediajevo akustinė psichodelika Anykščiuose

Anykščių menų inkubatorius / Menų studija
Anykščių menų inkubatorius / Menų studija ▶
J. Biliūno g. 53, LT-29110 Anykščiai
2019 m. sausio 19 d. - 18:00
Kaina 4 €
Renginys vyko prieš 398 d.
FOTO / VIDEO / AUDIO ARCHYVAS
Nuotraukų: 0
Nuotraukų nėraNuotraukų nėraNuotraukų nėra
Videoklipų: 0
Videoįrašų nėraVideoįrašų nėraVideoįrašų nėra
Audioklipų: 0
Audioįrašų nėra
Jau trečią sausį iš eilės pagundai atvykti į Anykščius neatsispiria Algis Fediajevas, vienas aktyviausiai Lietuvoje ir užsienyje koncertuojančių „undergroundiniųLietuvos muzikantų, šamaniškos dvasios turinčią ir vien akustine gitara bei balsu (kartais ir lūpine armonikėle) atliekamą savo muziką vadinantis „akustinės psichodelikos“ vardu. Šįsyk koncertas įvyks sausio 19 d., 18.00. Vieta kaip ir visad – Anykščių menu inkubatorius.

BILIETO KAINA - 4 EUR.

Plačiau apie atlikėją jo dar negirdėjusiems:

Į jokius lietuviškos muzikos kontekstus neįsipaišantis (ir tuo labai patenkintas) atlikėjas ir savąjį kontekstą kuriantis pats, didelį dėmesį skirdamas pačiai dainai tuo pačiu jos rėmus nuolat laužo savitu grojimo ir komponavimo stiliumi paremtomis psichodeliškomis ir šamaniškomis akustinės gitaros variacijomis, svyruojančiomis tarp ramios harmonijos ir agresyvaus chaoso, Rytų ir Vakarų, folkbliuzinių atgarsių ir disonuojančių sąskambių. Nuolatinis kitimas, nesvarumas, ramybės nebuvimas glūdi ir Algio Fediajevo dainų tekstuose, ir muzikinėje biografijoje, paženklintoje įdomių klajojimo motyvų: pirmasis koncertas įvyko ne Lietuvoje, o Gruzijoje, pirmas albumas išleistas Slovakijoje, koncertuota Anglijoje, Ukrainoje, Lenkijoje, Austrijoje, Estijoje, Latvijoje, Slovakijoje, o kur dar grojimai daugybės Europos ir ne tik miestų gatvėse.
Algio Fediajevo akustinė psichodelika Anykščiuose
NAUJAUSI KOMENTARAI / APŽVALGOS
KOMENTARŲ NĖRA
Rašyti komentarus ir apžvalgas gali tik registruoti vartotojai!
Renginiai Anykščiuose
Tradiciniai nakties skaitymai „Kas švyti vasario nakties danguje“ / „Šimtas poetiškų žodžių Lietuvos šimtmečiui“ (2018) - Vakaro akimirka
Anykščių L. ir S. Didžiulių viešoji biblioteka
Circulating Oils Library
Anykščių menininkų asociacija
Šilelis
Anykščių baseinas „Bangenis“