RENGINIŲ KALENDORIUS

  RENGINIŲ KATEGORIJOS  ▶
  RENGINIŲ ARCHYVAS  ▶
  RENGINIŲ STATISTIKA  ▶

Judumo savaitė Anykščiuose - Šeštoji diena

Anykščių miestas / rajonas
Anykščių miestas / rajonas ▶
Anykščiai, Utenos apskritis, Lietuva
2018 m. rugsėjo 22 d. - 09:00
Kaina - €
Renginys vyko prieš 1101 d.
FOTO / VIDEO / AUDIO ARCHYVAS
Nuotraukų: 0
Nuotraukų nėraNuotraukų nėraNuotraukų nėra
Videoklipų: 0
Videoįrašų nėraVideoįrašų nėraVideoįrašų nėra
Audioklipų: 0
Audioįrašų nėra
Europos judumo savaitė yra didžiausia tvaraus judėjimo kampanija pasaulyje. Jos renginiai kasmet vyksta rugsėjo 16–22 dienomis. Šia kampanija siekiama skatinti paskatinti gyventojus išbandyti susisiekimo automobiliais alternatyvas. Kuo daugiau judėti pėsčiomis, dviračiais, paspirtukais, riedžiais ir t.t.

JUDUMO SAVAITĖS PROGRAMA:

DIENA BE AUTOMOBILIO - Žygis, inicijuojant palikti automobilius ir naktį pamatyti kitaip. „Laukinis trail - Anykščių šilelis“.

11:00 – 16:00 val. - 30, 14 ir 6 km trasos ves Šventosios pažintiniu taku, plačiais ir siaurais miško takais, laipteliais, tilteliais, samanomis ir kitokia miško paklote. Pralėksime didijį Puntuką, Medžių lajų taką, Šventosios vaizdingus krantus, atodangas, laukinius šlaitus (na kaip be jų ;)). Bėgsime netgi šalia uždraustos zonos - Būdragaidžio rezervato - tik žiūrėkit ten nuo trasos nenuklyskit!

Reljefas bus visoks - pakilimo bus ir laipteliais ir šlaitais, bus plačių ir siaurų takų, o kai kur takų visai nebus :), bet bus ir lygių bei lengvų atkarpų, kur bus galima pailsėti, vaizdais pasigėrėti arba kaip tik paspausti. Trasose bus šiek tiek banguoto reljefo, bet jos nebus ypatingai sunkios.

Tai bus bėgimas ratu, visų trasų startas ir finišas bus toje pačioje vietoje - vaizdingame Anykščių miesto paplūdimio aikštelėje prie Dainuvos slėnio.

Ilgosios trasos bėgikų laukia papildoma atrakcija - bridimas per Virintos upelį du kartus. Perbridus Virintą galima pasiekti daugiau Anykščių šilelio takų bei įspūdingai gražią Virintos atodangą. Virinta nėra gilus upelis, bet nėra ir siauras, peršokti jo tikrai nepavyks ;)

Svarbus momentas ilgosios trasos bėgikams dėl bridimo per Virintos upelį: šiuo metu upelis perbrendamas, bet jei dėl gausaus lietaus upelis patvintų ir būtų sraunus ir gilus, tai dėl Jūsų pačių saugumo ilgoji trasa bus sutrumpinta iki 24 km ir bridimo per upelį nebus. Užpraeitais metais Virinta buvo perbrendama, praeitais metais - ne. Dažniau jinai būna perbrendama nei neperbrendama. Visgi galutinis sprendimas dėl upelio bridimo bus paskelbtas likus trims dienoms iki varžybų.

Visi dalyviai pasiekę finišą bus apdovanoti varžybų medaliais bei vaišinsis sultiniu bei sausainiais.

Visos judumo savaitės veiklos (visomis dienomis):

Moksleiviams ir vaikams
:

09.17-2212000 žingsnių per dieną“. Visą savaitę fiksuoti žingsnių kiekį išmaniuoju laikrodžiu, žingsniamačių arba telefonu. Bus apdovanotas daugiausia žingsnių nuėjęs dalyvis. Organizatorius: Anykščių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras. Užfiksuotų akimirkų nuotraukas siųsti el. paštu vsbiuras.anyksciai@gmail.com.

09.17-21, 7.20-7.50Pradėk dieną su Zumba – aktyviai ir žvaliai!“. Organizatorius: Anykščių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras. Užsiėmimus ves trenerė Diana Petrusevičienė.

09.17-21 lopšeliuose-darželiuose: paspirtukų, triratukų, dviratukų varžybos. Organizatorius: Anykščių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras.

Suaugusiems:

09.17-2212000 žingsnių per dieną“. Visą savaitę fiksuoti žingsnių kiekį išmaniuoju laikrodžiu, žingsniamačiu arba telefonu. Bus apdovanotas daugiausiai žingsnių nuėjęs dalyvis. Organizatorius: Anykščių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras. Užfiksuotų akimirkų nuotraukas siųsti el. paštu vsbiuras.anyksciai@gmail.com.

*** Mokyklų ir darželių veiklų laikai gali keistis!

Judumo savaitė Anykščiuose - Šeštoji diena
NAUJAUSI KOMENTARAI / APŽVALGOS
KOMENTARŲ NĖRA
Rašyti komentarus ir apžvalgas gali tik registruoti vartotojai!
Renginiai Anykščiuose
Anykščių Miško festivalis (2019) / „Niekas nenori išnykti“ / Penktadienis ateičiai - Kamanių šilelis
Anykščių L. ir S. Didžiulių viešoji biblioteka
Anykščių menininkų asociacija