RENGINIŲ KALENDORIUS

RENGINIŲ KATEGORIJOS
RENGINIŲ ARCHYVAS
RENGINIŲ STATISTIKA

Flamenko šokio spektaklis „Svajonės“

Anykščių kultūros centras
Anykščių kultūros centras ▶
A. Baranausko a. 2, LT-29132 Anykščiai
2018 m. balandžio 12 d. - 18:00
Kaina 8 €
Renginys vyko prieš 2066 d.
   
Nuotraukų: 0
Nuotraukų nėraNuotraukų nėraNuotraukų nėra
Videoklipų: 0
Videoįrašų nėraVideoįrašų nėraVideoįrašų nėra
Užburianti Sandros Domingo flamenko šokio spektaklio „Svajonės“ premjera

Jau balandžio 12 d. Anykščių kultūros centre choreografė ir šokėja Sandra Domingo pristato itin daug artistinių ir fizinių pastangų reikalaujantį flamenko šokio spektaklį „Svajonės“ - apie žmogų kuriančias svajones: drąsias, sparnuotas ir įkvepiančias.

„Kai prasitardavau, kad kursiu solinį spektaklį „Svajonės“, mačiau itin daug nustebusių veidų: kaip?? šoksi viena?? o tai kas ten bus?? visą valandą šoksi?? tikrai? - Taip! Turėjau ilgai brandintą idėją, mečiau sau didelį iššūkį ir beliko jį įgyvendinti.“ - dalijasi spektaklio kūrėja Sandra Domingo.

Sandra prisipažįsta, kad šio spektaklio idėja, įkvėpta urugvajiečio poeto Mario Benedetti, leidžia kaskart atlikti mažytę išpažintį apie eilę slaptų troškimų, kurie neturi ribų ir suteikia gyvenimui polėkio. Apie mažas svajas, kurios tyliai aplanko kiekvieną, bet išeina su dideliu trenksmu. Apie tai, kad svajonių saldumas slypi jų siekime, o ne rezultate.

Išskirtinio dizaino kostiumai, klasikiniai ir ekspresyvūs flamenko šokio elementai, persipinantys su netikėtais ir originaliais scenos raiškos ieškojimais. Spektaklyje skamba Diego Gallego, J.S. Bacho, J. Štrauso ir kitų šiuolaikinių kompozitorių muzika.

Sandra Domingo - išraiškinga ir energinga profesionali flamenko šokėja ir choreografė, „Flamenko šokio teatroSandra Domingo“ įkūrėja. Lietuvių kilmės atlikėja Ispanijos šokio institute “Alicia Alonso2012 metais apsigynė ir įgijo scenos menų magistro laipsnį bei studijavo visame pasaulyje garsioje flamenko meno ir šokio mokykloje “Amor de Dios” (Madridas, Ispanija), pas pripažintus ir premijomis apdovanotus flamenko šokio virtuozus kaip Farruiqito, Maria Juncal, Joaquin Grilo, La Lupi, Carmen La Talegona, Alfonso Losa, Concha Jareno, David Paniagua, Olga Pericet, El Guito, Pepa Molina, Belen Fernandez, La Tati ir kt. 2012 m. Madrido teatre kartu su kolegomis pristatė eksperimentinį šokio spektaklį „J.S.Bachas: Goldbergo variacijos“, vienoje iš Lietuvos aukštųjų mokyklų dėstė vaidybos ir scenos meno paslaptis.

2015 m. subūrusi charizmatišką šokėjų trupę ir įkūrusi savo vardo teatrą, Sandra Lietuvos ir Latvijos publikai pristatė žiūrovų lūkesčius pranokusį debiutinį flamenko šokio spektaklį „KARMEN: jei Dievas būtų moteris“, 2016 m. pristatė naują, itin daug energijos, pastangų ir laiko pareikalavusį projektą „FIESTA: valgyk, melskis ir mylėk“, 2017 m. pasirodė „Madam“ ir „Svajonės“.

Bilietus į balandžio 12 d. spektaklį platina Anykščių kultūros centro kasa ir Bilietai Lt

10 DALYKŲ, kuriuos pamatysi apsilankęs balandžio 12 d. flamenko šokio spektaklyjeSVAJONĖS“:

1 valanda atgaivos jūsų akims džiaugiantis šokiu ir scenografija.

tūkstančiai stuktelėjimų kojomis per 1 val.

15 kg pūkų su kuriais kilsite savo svajonių link.

į šalis besitaškanti Sandros energija ir į batus bėgantis prakaitas - dėl svajonių reikia pasistengti!

6 sluoksniais dažytos ir specialiai Sandrai gamintos grindys.

1 valanda svajingos ir įkvepiančios muzikos žiemą šąlančioms ausims.

dvi rankos, kurios pasako daugiau ir švelniau už bet kokius meiliausius žodžius.

originalūs kostiumai, sukuriantys fantastišką šilumos pojūtį.

keletas metų nuoseklaus darbo „Svajonėms“ sukurti ir perkelti į sceną.

P.S. spektaklio metu galimi šiurpuliukai ant Jūsų odos.

Bilietus platina Bilietai Lt ir Anykščių kultūros centro kasa.
Flamenko šokio spektaklis „Svajonės“
NAUJAUSI KOMENTARAI / APŽVALGOS
KOMENTARŲ NĖRA
Rašyti komentarus ir apžvalgas gali tik registruoti vartotojai!
Interneto svetainė „Anykščiai - Kultūros miestas“ (https://www.kulturos-miestas.lt) - Anykščių miesto ir krašto kultūros naujienų, renginių, audiovizualinių resursų bei turizmo informacijos katalogas. Daugiau informacijos >>

Mūsų draugai: EssentHouse, Reklamos archyvai