RENGINIŲ KALENDORIUS

  RENGINIŲ KATEGORIJOS  ▶
  RENGINIŲ ARCHYVAS  ▶
  RENGINIŲ STATISTIKA  ▶

Alternatyvios muzikos atlikėjo Omer Netzer koncertas

Anykščių menų inkubatorius / Menų studija
Anykščių menų inkubatorius / Menų studija ▶
J. Biliūno g. 53, LT-29110 Anykščiai
2017 m. gruodžio 11 d. - 18:00
Kaina 0 €
Renginys vyko prieš 1383 d.
FOTO / VIDEO / AUDIO ARCHYVAS
Nuotraukų: 0
Nuotraukų nėraNuotraukų nėraNuotraukų nėra
Videoklipų: 0
Videoįrašų nėraVideoįrašų nėraVideoįrašų nėra
Audioklipų: 0
Audioįrašų nėra
Gruodžio 11 d. 18:00 val. Anykščių menų inkubatoriuje vyks alternatyvios muzikos atlikėjo Omer Netzer (Izraelis) koncertas.

Norėtume atkreipti dėmesį, kad miesto renginių plakatuose parašytą, kad gruodžio 8 d. Anykščių menų inkubatoriuje vyks alternatyvios Izraelio grupės „GUY and JOHEL“ koncertas. Dėl nenumatytų aplinkybių grupė negalėjo atvykti į Lietuvą, tad vietoj jų atvyksta Omer Netzer.


Šių metų gruodžio 8-11 d. koncertiniam turui į Lietuvą atvyksta jaunosios kartos Izraelio atlikėjas Omer Netzer. Izraelio ambasados Lietuvoje iniciatyva, bendradrabiaujant su Birštono, Zarasų ir Anykščių miestų savivaldybėmis, Omer su grupe surengs 3 nemokamus koncertus, kuriuose pristatys naująjį albumą „Sweet Mistake“ (liet. Saldi klaida).

Atlikėjas, dainų autorius ir gitaristas Omer Netzer (g. 1994) be jokių abejonių yra vienas unikaliausių ir žavingiausių jaunųjų balsų Izraelio muzikos pasaulyje. Savo muzikinę karjerą Omer pradėjo būdamas šešerių, kuomet ėmėsi mokytis groti būgnais. Sulaukus keturiolikos, Omer tėtis į namus atgabeno akustinę gitarą ir išmokė sūnų vieno akordo. Nuo tos akimirkos jaunasis atlikėjas atrado savo muzikinį talentą ir pradėjo mokytis groti akustine gitara profesionaliai. Sulaukęs pilnametystės, tarnybos armijoje metu, jis atrado savo gebėjimus kurti dainų tekstus. Jo muzikoje susipina indie, folk ir bliuzo ritmai. O. Netzer kūrybai didelę įtaką padarė tokie atlikėjai kaip Neil Young, BB King, John Mayer, Eric Clapton.

OmerIzraelio muzikos scenoje išgarsėjo prieš pusantrų metų su daina „Angel“ (liet. Angelas), kuri iškart tapo radijo hitu, plačiai aptariamu žiniasklaidoje. Hitas tapo trejų pastarųjų metų koncertinių turų visoje šalyje kulminacija. Talentas ir sunkus darbas subūrė lojalų atlikėjo kūrybos gerbėjų ratą. O. Netzer muzikos sekėjai gausiai užpildydavo kiekvieną koncertinę įstaigą dar iki pirmajam dainos įrašui oficialiai pasirodant radijo eteryje. Nuo pirmojo debiutinio albumo leidybos „Goobye Song“ (liet. Atsisveikino daina), daina po dainos Omer albumo įrašai buvo įtraukti į  „Galgazat“ – populiariausios radijos stoties Izraelyje – grojaraštį.

Išleidęs singlus „Angel“ (liet. Angelas), „Goodbye Song“ (liet. Atsisveikino daina), „Coulnd’t Love You More“, (liet. Negalėjau mylėti tavęs daugiau), Omeras sulaukė žiniasklaidos dėmesio, o jo atliekamas dainas imta transliuoti visos šalies radijos stotyse.

Omer antrasasis albumas „Sweet Mistake“ (liet. Saldi klaida) pasirodė šių metų lapkričio mėnesį. Šiame albume Omeras tęsia ankstesnę muzikinę stilitstiką, į dainų tekstus įtraukdamas naujas asmenines istorijomis ir patirtis, kurias jaunasis atlikėjas išgyveno per pastaruosius dvejus metus.

Šiais metais Omer Netzer koncertuos Lietuvoje jau antrąjį kartą. 2016 m. vasarą atlikėjas su grupe, bendradarbiajant su Izraelio ambasda Lietuvoje, surengė akustinius koncertus Kėdainiuose, Marijampolėje ir Telšiuose. Jis taip pat yra koncertavęs Berlyne, Maskvoje, Šveicarijioje, Italijoje ir legendiniame „B.B. King“ bliuzo klube Niujorke.

Prieš keletą mėnesių vienas iš lyderiaujančių Izraelio transliuotojų Noy Alush sukūrė alternatyvią dainos „Coulnd’t Love You More“ (liet. Negalėjau mylėti tavęs daugiau) versiją. Pastaroji dainos versija sėkmingai nuvilnijo per visą Europą, o teisės į įrašą buvo įsigytos lyderiaujančių kompanijų „Warner in Russia“, „Rotton Music in Romania“, Ispanijoje, Turkijoje.

Populiariausia Izraelio radijo stotis Galgalatz apie Omer Netzer atsiliepia: „Vienas didžiausių atradimų per pastaruosius metus“.

Gruoždio 9 d. 19:30 Birštonas, Birštono kultūros centras, Jaunimo g. 4

Gruodžio 10 d. 17:00 Dusetos (Zarasų raj.), Kultūros centre Dusetų dailės galerijoje, Vytauto g. 54

Gruodžio 11 d. 18:00 Anykščiai, Anykščių menų inkubatorius, J. Biliūno g. 53

RENGINIO ORGANIZATORIUS: Izraelio ambasada Lietuvoje
RENGINIO PARTNERIAI: Anykščių rajono savivaldybė, Anykščių menų inkubatoriusmenų studija
Alternatyvios muzikos atlikėjo Omer Netzer koncertas
NAUJAUSI KOMENTARAI / APŽVALGOS
KOMENTARŲ NĖRA
Rašyti komentarus ir apžvalgas gali tik registruoti vartotojai!
Renginiai Anykščiuose
Festivalis „Purpurinis vakaras“ (2016) - Didysis festivalio pabaigos koncertas - Raminta Naujanytė - BJELLE ir grupė „BALTOS VARNOS“
Anykščių L. ir S. Didžiulių viešoji biblioteka
Anykščių menininkų asociacija