RENGINIŲ KALENDORIUS

RENGINIŲ KATEGORIJOS
RENGINIŲ ARCHYVAS
RENGINIŲ STATISTIKA

Festivalis „Muzikos savaitgaliai Anykščiuose“ (2017) - Atidarymo koncertas

Anykščių Sakralinio meno centras / Angelų muziejus
Anykščių Sakralinio meno centras / Angelų muziejus ▶
Vilniaus g. 11, LT–29145 Anykščiai
2017 m. gegužės 28 d. - 16:00
Kaina 0 €
Renginys vyko prieš 2317 d.
   
Nuotraukų: 0
Nuotraukų nėraNuotraukų nėraNuotraukų nėra
Videoklipų: 0
Videoįrašų nėraVideoįrašų nėraVideoįrašų nėra
Gegužės 28 d. (sekmadienį) 16 val. Sakralinio meno centre (Vilniaus g. 11, Anykščiai) festivalio „Muzikos savaitgaliai Anykščiuose“ atidarymo koncertas, skirtas visai šeimai „Muzikinės kelionės“. Kauno fortepijoninis trio: Lina Krėpštaitė (fortepijonas), Indrė Andruškevičiūtė (smuikas) ir Asta Krištaponienė (violončelė). Taip pat Remigijus Endriukaitis (aktorius), Fausta Drūlytė (fleita). Koncertas nemokamas.

Programoje

Kompozitoriaus Victor Davies muzika, įvairių pasaulio šalių pasakos ir legendos.

„Muzikinės kelionės“ - tai projektas visai šeimai apie muzikines, vidines ir fizines keliones. Juk galime keliauti mintimis ir lėktuvais, svajonėmis ir laivais, galime keliauti grodami ir dainuodami, galime keliauti su kaukėmis ir be jų.

Projekto programai pasirinktas Kanados kompozitoriaus Victor Davies ciklas „Kontinentai“, paremtas įvairių šalių liaudies melodijomis. Muzikinė medžiaga klausytojus vedžios iš Airijos į Kanadą, iš Indijos į Tanzaniją, iš Tolimosios Australijos į Karibų salas. Kompozitorius ne tik panaudoja liaudies dainų melodijas, bet įspūdžiui sustiprinti pasitelkia ir įvairius perkusinius toms šalims būdingus instrumentus, netradicinius klasikinei muzikai atlikimo būdus bei dainavimą. Mažieji klausytojai taip pat turės galimybę susipažinti kaip iš skirtingų šalių liaudies dainų kompozitorius V. Davies sukomponuoja 6 dalių ciklą instrumentiniam kvartetui. Muzikinės kelionės kompasu taps Keliautojas-aktorius, kuris vaikus ves iš vieno kontinento į kitą, pasakos jiems apie skirtingas šalis, padės keliauti pasakų ir legendų pagalba.
Festivalis „Muzikos savaitgaliai Anykščiuose“ (2017) - Atidarymo koncertas
NAUJAUSI KOMENTARAI / APŽVALGOS
KOMENTARŲ NĖRA
Rašyti komentarus ir apžvalgas gali tik registruoti vartotojai!
Interneto svetainė „Anykščiai - Kultūros miestas“ (https://www.kulturos-miestas.lt) - Anykščių miesto ir krašto kultūros naujienų, renginių, audiovizualinių resursų bei turizmo informacijos katalogas. Daugiau informacijos >>

Mūsų draugai: EssentHouse, Reklamos archyvai