RENGINIŲ KALENDORIUS

RENGINIŲ KATEGORIJOS
RENGINIŲ ARCHYVAS
RENGINIŲ STATISTIKA

Nikolaj Ooržak koncertas Anykščiuose - Kelionė į Visatos centrą

Anykščių Sakralinio meno centras / Angelų muziejus
Anykščių Sakralinio meno centras / Angelų muziejus ▶
Vilniaus g. 11, LT–29145 Anykščiai
2017 m. balandžio 21 d. - 18:30
Kaina 10 €
Renginys vyko prieš 2502 d.
   
Nuotraukų: 0
Nuotraukų nėraNuotraukų nėraNuotraukų nėra
Videoklipų: 0
Videoįrašų nėraVideoįrašų nėraVideoįrašų nėra
Mokytojas Nikolajus Ooržakas sugrįžta ir kviečia kelionei su garsu į save, į susitikimą su pirminiu visatos energijos šaltiniu, pažinti prigimtinę jėgą savo.

Nikolajus Ooržakas (Nikolai Oorzhak) - pasaulyje žymus ir kilmingas šamanas iš Tuvos, gerklinio dainavimo meistras (chomeiži), muzikantas, sielogydos sistemos „Saulės skambesys“ (Un Chun) kūrėjas gydantis žmones.

Nikolajaus dainavimas - lyg kelionė į Visatą, kuri paliečia kiekvieno žmogaus esmę ir atveria Širdį.

Devynių debesų šamanas yra įvaldęs visus (!) gerklinio dainavimo stilius: sygryt, kargyra, ezengiler, borbanadyr, chumei, ir yra laikomas Chumeiži (gerklinio dainavimo Chumei meistru). Koncerto metu Nikolajus groja intuityviai, naudodamas nacionalinius instrumentus: igil, būgną, dambrelį, lietaus lazdą. Dainuodamas jis pasitelkia žemės, ugnies, vandens bei oro energijas ir tai daro iš šamaniškos būsenos (atviros sąmonės arba transo), todėl kiekvienas klausytojas patiria tam tikrą asmeninę ceremoniją: paleidžia blokus, baimes, nusiramina ir susinchronizuoja su savo ir Visatos centru.

Kartais net sunku patikėti, kad šį vibruojantį, gaudžiantį, tonų variacijomis stebinantį garsą skleidžia vienas žmogus. Tai bus nepakartojamas renginys, kurį sunku pavadinti vien tik koncertu.

„O, visata, visų žvaigždžių šeimininke! Tai aš, šamanas, dainuojančia širdimi. Tegul šiaurė, pietūs, rytai ir vakarai atveria mums savo nematomas duris. Mes norime įeiti į jūsų pasaulį, kad pažintume save. O, Motina Žeme, nepyk ant mūsų, kad norime nusiraminti ir susijungti su debesimis.“ - N. Ooržakas.

Bilietų kaina 10 eurų.

Bilietus galėsite įsigyti prieš koncertą.

www.facebook.com/ShamanMystery

© 2017 Shaman Mystery
Nikolaj Ooržak koncertas Anykščiuose - Kelionė į Visatos centrą
NAUJAUSI KOMENTARAI / APŽVALGOS
KOMENTARŲ NĖRA
Rašyti komentarus ir apžvalgas gali tik registruoti vartotojai!
Interneto svetainė „Anykščiai - Kultūros miestas“ (https://www.kulturos-miestas.lt) - Anykščių miesto ir krašto kultūros naujienų, renginių, audiovizualinių resursų bei turizmo informacijos katalogas. Daugiau informacijos >>

Mūsų draugai: EssentHouse, Reklamos archyvai