RENGINIŲ KALENDORIUS

RENGINIŲ KATEGORIJOS
RENGINIŲ ARCHYVAS
RENGINIŲ STATISTIKA

Kovo 11-ąją kviečia pasitikti gražinant Buteikių piliakalnį

Anykščių miestas / rajonas
Anykščių miestas / rajonas ▶
Anykščiai, Utenos apskritis, Lietuva
2017 m. kovo 11 d. - 10:00
Kaina 0 €
Renginys vyko prieš 2463 d.
   
Nuotraukų: 0
Nuotraukų nėraNuotraukų nėraNuotraukų nėra
Videoklipų: 0
Videoįrašų nėraVideoįrašų nėraVideoįrašų nėra
2017-uosius metus Lietuvos Respublikos Seimui paskelbus Piliakalnių metais, Anykščių rajono savivaldybės administracija kartu su Nevėžos kaimų bendruomene kviečia įprasminti šią datą ir Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną siūlo paminėti netradiciškai - drauge sutvarkyti Kurklių seniūnijoje stūksantį Buteikių piliakalnį ir senąją gyvenvietę.

„Piliakalniai yra ne tik baltų kultūros ir ankstyvosios Lietuvos valstybės simbolis, tai – mūsų valstybingumo liudijimas ir įkvėpimo šaltinis. Daugiau nei pusė Anykščių rajone esančių piliakalnių yra sutvarkyti, pritaikyti turistų poreikiams ir gausiai lankomi, kita dalis piliakalnių – dar laukia lankytojų, o ir tvarkymo darbų: nevertingų šakų, krūmokšnių iškirtimo. Ne išimtis yra ir Buteikių piliakalnis", - apie idėją sutvarkyti piliakalnį sakė jos autorė, Savivaldybės administracijos Architektūros ir urbanistikos skyriaus vyriausioji specialistė Daiva Stankevičienė.

Specialistė pastebėjo, kad prie kilusios iniciatyvos aktyviai prisidėjus Nevėžos kaimų bendruomenei tikimasi, kad kovo 11 d. į Kurklių seniūniją susirinks ir daugiau ne tik Anykščių, bet ir kitų rajonų gyventojų, neabejingų krašto kultūrai ir jos puoselėjimui.

Norintys prisijungti prie Buteikių piliakalnio ir senosios gyvenvietės tvarkymo darbų kovo 11 d. 10 val. kviečiami rinktis šalia piliakalnio, o 13 val. - dalyvauti šventiniame bendruomenės pasibuvime šalia Nevėžos upės įrengtoje poilsiavietėje.

Kontaktiniai asmenys: Daiva Stankevičienė, Architektūros ir urbanistikos skyriaus vyriausioji specialistė tel. (8 381) 46 539, el.p. daiva.stankeviciene@anyksciai.lt

Vaida Žiogelienė, Nevėžos kaimų bendruomenės pirmininkė, mob. (8 611) 27 114, el.p. 27vaida@gmail.com


Anykščių r. savivaldybės informacija
Kovo 11-ąją kviečia pasitikti gražinant Buteikių piliakalnį
NAUJAUSI KOMENTARAI / APŽVALGOS
KOMENTARŲ NĖRA
Rašyti komentarus ir apžvalgas gali tik registruoti vartotojai!
Interneto svetainė „Anykščiai - Kultūros miestas“ (https://www.kulturos-miestas.lt) - Anykščių miesto ir krašto kultūros naujienų, renginių, audiovizualinių resursų bei turizmo informacijos katalogas. Daugiau informacijos >>

Mūsų draugai: EssentHouse, Reklamos archyvai