RENGINIŲ KALENDORIUS

RENGINIŲ KATEGORIJOS
RENGINIŲ ARCHYVAS
RENGINIŲ STATISTIKA

Kazimieras Jakutis su grupe - naujo albumo „Gegužraibės“ pristatymas

Anykščių kultūros centras
Anykščių kultūros centras ▶
A. Baranausko a. 2, LT-29132 Anykščiai
2016 m. gruodžio 2 d. - 17:00
Kaina 0 €
Renginys vyko prieš 2310 d.
   
Nuotraukų: 0
Nuotraukų nėraNuotraukų nėraNuotraukų nėra
Videoklipų: 0
Videoįrašų nėraVideoįrašų nėraVideoįrašų nėra
Kviečiame į Kazimiero Jakučio koncertą Anykščiuose, gruodžio 2 dieną, 17 valandą! Koncertas vyks Anykščių kultūros centre (A. Baranausko a. 2, Anykščiai).

Kontaktinis telefonas pasiteiravimui: +370 675 08816

Džiugios naujienos visiems, išsiilgusiems nuoširdumo ir nostalgiškų jaunystės melodijų! Kviečiu į romantišką muzikinę kelionę - naujojo albumo „Gegužraibės“ pristatymą. Jūsų laukia ne tik kūrinių premjeros, bet ir naujai suskambėsiančios puikiai pažįstamos dainos. Jaukiai pasišnekučiuosime, prisiminsime mylimas tėviškes ir šilčiausias vaikystės akimirkas.

Rudenį keičiasi ne tik gamta, jos spalvos, bet ir menininko kūryba. Vis ieškau ir atradęs naujus skambesius nekantrauju jais pasidalinti su žiūrovais. Noriu tikėti, jog muzikos garsais perduodamos mano vaikystės istorijos, prisiminimai ir džiaugsmo akimirkos ras kelią į kiekvieno širdį ir leis bent trumpam palikti kasdienybę.

Iki susitikimo!
Kazimieras Jakutis su grupe - naujo albumo „Gegužraibės“ pristatymas
NAUJAUSI KOMENTARAI / APŽVALGOS
KOMENTARŲ NĖRA
Rašyti komentarus ir apžvalgas gali tik registruoti vartotojai!
Interneto svetainė „Anykščiai - Kultūros miestas“ (https://www.kulturos-miestas.lt) - Anykščių miesto ir krašto kultūros naujienų, renginių, audiovizualinių resursų bei turizmo informacijos katalogas. Daugiau informacijos >>