RENGINIŲ KALENDORIUS

RENGINIŲ KATEGORIJOS
RENGINIŲ ARCHYVAS
RENGINIŲ STATISTIKA

Amir Ooržak - Kūno ir judesio meistras Anykščiuose. Masažai

Anykščių miestas / rajonas
Anykščių miestas / rajonas ▶
Anykščiai, Utenos apskritis, Lietuva
2016 m. lapkričio 20 d.
Kaina 45 €
Renginys vyko prieš 2498 d.
   
Nuotraukų: 0
Nuotraukų nėraNuotraukų nėraNuotraukų nėra
Videoklipų: 0
Videoįrašų nėraVideoįrašų nėraVideoįrašų nėra
Amir Ooržak - Tuvos šamanas, garsaus šamano Nikolaj Ooržak sūnus, gydūnas, judesio ir energijų meistras. Meistriškai atlieka gydomąjį, profilaktinį, sportinį ir kosmetinį masažus. Taip pat konsultuoja įvairiais klausimais.

Jausdamas subtilias energijas, Amiras atranda kūne įtampas ir tuštumą, jas atpalaiduoja arba mobilizuoja ir tokiu būdu sukuria harmoningą energijos tekėjimą kūne. Taip pašalinamos įtampos ne tik iš fizinio, bet ir energetinio kūno. Masažo metu meistras ištaiso ir atstato apleistas kūno vietas. Ypatingi masažai ir tuo, kad pats Amiras įveikė visišką paralyžių ir yra judesio meistras, todėl ne tik masažuoja, bet ir pateikia asmenines rekomendacijas dėl tolimesnės priežiūros, gydymo ir taisyklingo judėjimo.

Amir Ooržak šamaniškas energijų valdymo praktikas sujungė su judesiu ir pasiekė sporto aukštumų. Jau būdamas 17 metų tapo sporto meistras ir kaip Tuvos Respublikos atstovas buvo II vietoje tuometinėje Sovietų Sąjungoje. Vėliau Amiras išaugino nemažai puikių kovos menų sportininkų.

Prieš 8 metus Amiras patyrė avariją ir buvo pilnai paralyžiuotas. Šis įvykis padarė didelę transformaciją Amiro gyvenime ir veikloje. Per metus jis sugebėjo sugrąžinti sau galimybę judėti bei suvokė gyvybinės energijos reikšmę platesniam kontekste. Suprato ir išmoko, kaip energiją panaudoti ne gynybai ir puolimui, o harmonijai ir sveikatai kurti. Tokiu būdu Amiras tapo vienas iš geriausių judesio ir masažo praktikų meistrų. Šiuo metu gydo ir masažuoja profesionalius sportininkus bei veda seminarus apie masažus ir judesį.

Masažo trukmė apie valandą. Vieno seanso kaina 45 eurai. Su savimi turėkite ką pasitiesti ant masažo stalo (rankšluostį, paklodę ar pledą).

Papildoma informacija ir registracija telefonu +370 601 01906
Amir Ooržak - Kūno ir judesio meistras Anykščiuose. Masažai
NAUJAUSI KOMENTARAI / APŽVALGOS
KOMENTARŲ NĖRA
Rašyti komentarus ir apžvalgas gali tik registruoti vartotojai!
Interneto svetainė „Anykščiai - Kultūros miestas“ (https://www.kulturos-miestas.lt) - Anykščių miesto ir krašto kultūros naujienų, renginių, audiovizualinių resursų bei turizmo informacijos katalogas. Daugiau informacijos >>

Mūsų draugai: EssentHouse, Reklamos archyvai