RENGINIŲ KALENDORIUS

RENGINIŲ KATEGORIJOS
RENGINIŲ ARCHYVAS
RENGINIŲ STATISTIKA

Koncertas „Muzika kaip geriausias tiltas tarp visų tautų“

Anykščių koplyčia / Pasaulio anykštėnų kūrybos centras
Anykščių koplyčia / Pasaulio anykštėnų kūrybos centras ▶
Vilniaus g. 36, LT-29145 Anykščiai
2016 m. balandžio 22 d. - 16:30
Kaina 0 €
Renginys vyko prieš 2596 d.
   
Nuotraukų: 0
Nuotraukų nėraNuotraukų nėraNuotraukų nėra
Videoklipų: 0
Videoįrašų nėraVideoįrašų nėraVideoįrašų nėra
Balandžio 22 d. (penktadienį) 16:30 val. Anykščių koplyčioje - Pasaulio anykštėnų kūrybos centre (Vilniaus g. 36) vyks koncertas „Muzika kaip geriausias tiltas tarp visų tautų“. Jo metu programą pristatys ansamblis „Amerikos virtuozai“ - Emmanuel Borowsky (smuikas), Frances Borowsky (smuikas), Elizabeth Borowsky (fortepijonas) ir Charles Borowsky (balsas ir lūpinė armonikėlė). Koncertą veda tarptautinių konkursų laureatas, smuikininkas Borisas Traubas. Koncertas nemokamas.

Apie kvintetą

Borowskyų šeimos kvintetas pasaulyje žinomas kaip „The American Virtuosi“ („Amerikos virtuozai“) kuria ir atlieka gyvybingą muziką, kurią įkvepia jų darnios, mylinčios šeimos ryšys ir aistra melodijai. Tėvai Cecylia (violončelė), Charles ir jų vaikai Frances (violončelė) Elizabetha (fortepijonas) ir Emmanuel (smuikas) įkūnija tiesą, kad kiekvienas žmogus gimsta su neįtikėtinu potencialu. Šeima nuolat įrodo, kad muzika stimuliuoja mąstymą, jausmus ir kūrybiškumą bei veikia kaip tobulėjimo katalizatorius.

Sunku rasti gabesnę muzikai šeimą nei Borowskyai. Pasaulis juos priėmė kaip roko žvaigždes, skaitant puikius spaudos atsiliepimus, sunku suvokti, kad muzika, kurią jie groja nėra populiarioji. Tai - klasika.

Daugiau nei 80 šalių klausytojai žavėjosi šeimos muzikalumu ir gebėjimu jautriai interpretuoti legendinių kompozitorių šedevrus. Šeimos nariai turi daugybės prestižinių institucijų mokslinius laipsnius, įskaitant Jeilio universiteto, Peabody konservatorijoje, Indianos universiteto, Merilendo universiteto, Tousono universiteto, Maskvos muzikos konservatorijos (Rusija), Trejybės muzikos koledžo (Londonas), Islandijos menų akademija (Islandija), Šopeno muzikos akademijos (Varšuva), Liublino katalikiškojo universiteto (Lenkija) ir Folkvango menų universiteto (Vokietija).

Amerikos virtuozų“ nuotykiai prasidėjo, kai Cecylia jau žinoma violončelininkė ir Charles, žymus socialinių mokslų specialistas supažindino savo vaikus su instrumentais ir pakvietė juos groti kartu. Anksčiau Emmanuel ir Elizabeth kartu grojo Seule, Korėjoje kuomet su kitais vunderkindais gastroliavo Japonijoje (Osaka ir Tokijas), taip pat Lenkijoje. Borowskyų vaikų trijulės pagarba muzikos technikai ir drausmingumas netrukus susidomino publiką dėl jausmų išreiškiančių sudėtingas emocijas ir apmąstymus, kuriais drąsiai dalinamasi su kitais.

Amerikos virtuozai“ profesionaliai groja ir ugdo muzikinės bendruomenės jausmą nuo 1993 metų. Kasmet jei surengia per 50 gyvų pasirodymų visame pasaulyje. Veda meistriškumo pamokas ir kitus interaktyvius seminarus. Borowskyų diskografijoje 7 kompaktiniai ir du DVD diskai su literatūros, muzikos šiuolaikinių kompozitorių ir originalių savo muzikos įrašais.
Koncertas „Muzika kaip geriausias tiltas tarp visų tautų“
NAUJAUSI KOMENTARAI / APŽVALGOS
KOMENTARŲ NĖRA
Rašyti komentarus ir apžvalgas gali tik registruoti vartotojai!
Interneto svetainė „Anykščiai - Kultūros miestas“ (https://www.kulturos-miestas.lt) - Anykščių miesto ir krašto kultūros naujienų, renginių, audiovizualinių resursų bei turizmo informacijos katalogas. Daugiau informacijos >>

Mūsų draugai: EssentHouse, Reklamos archyvai