RENGINIŲ KALENDORIUS

RENGINIŲ KATEGORIJOS
RENGINIŲ ARCHYVAS
RENGINIŲ STATISTIKA

6-8 klasių moksleivių protų mūšis

Anykščių miestas / rajonas
Anykščių miestas / rajonas ▶
Anykščiai, Utenos apskritis, Lietuva
2016 m. balandžio 8 d. - 9:30
Kaina - €
Renginys vyko prieš 2733 d.
   
Nuotraukų: 0
Nuotraukų nėraNuotraukų nėraNuotraukų nėra
Videoklipų: 0
Videoįrašų nėraVideoįrašų nėraVideoįrašų nėra
Balandžio 8 d. 9:30 val. Anykščių regioninio parko direkcija kartu su Anykščių rajono savivaldybe organizuoja 6-8 klasių moksleivių protų mūšį, kuriame dalyvaus 8 Anykščių rajono mokyklų komandos40 sumaniausių moksleivių ir jų mokytojai. Šių metų protų mūšio tema - medžiai. Į renginį moksleiviai atsiveš ir pristatys savo pagamintus inkilus, kurie bus skirti pelėdoms. Atsakinės į gamtininkų klausimus ir dainuos dainas apie medžius!

Šiuo renginiu Anykščių regioninio parko direkcija ir Anykščių rajono savivaldybė prisideda prie visame pasaulyje kovo 20 - balandžio 20 d. švenčiamos Žemės dienos, kurios metu organizuojami renginiai, skatinama diskutuoti aplinkosauginėmis temomis, raginama priimti palankius aplinkai sprendimus. Kviečiame dalyvauti ir palaikyti moksleivius!
6-8 klasių moksleivių protų mūšis
NAUJAUSI KOMENTARAI / APŽVALGOS
KOMENTARŲ NĖRA
Rašyti komentarus ir apžvalgas gali tik registruoti vartotojai!
Interneto svetainė „Anykščiai - Kultūros miestas“ (https://www.kulturos-miestas.lt) - Anykščių miesto ir krašto kultūros naujienų, renginių, audiovizualinių resursų bei turizmo informacijos katalogas. Daugiau informacijos >>

Mūsų draugai: EssentHouse, Reklamos archyvai