RENGINIŲ KALENDORIUS

RENGINIŲ KATEGORIJOS
RENGINIŲ ARCHYVAS
RENGINIŲ STATISTIKA

JUOZAS ERLICKAS „Ne visi namie“

Anykščių kultūros centras
Anykščių kultūros centras ▶
A. Baranausko a. 2, LT-29132 Anykščiai
2015 m. lapkričio 11 d. - 18:00
Kaina - €
Renginys vyko prieš 3078 d.
   
Nuotraukų: 0
Nuotraukų nėraNuotraukų nėraNuotraukų nėra
Videoklipų: 0
Videoįrašų nėraVideoįrašų nėraVideoįrašų nėra
2015 lapkričio 11 d. nepraleiskite progos pamatyti Juozą Erlicką!

JUOZAS ERLICKAS „Ne visi namie“

Šitoje programoje vėl susitiksime su pamiltais herojais - Juozapu, Daumantu ir Vytautu, šįsyk labai pasikeitusiais. Juozapas, jau atgavęs atmintį, prisimena viską, kas jam buvo nutikę ir drąsiai pasakoja žiūrovams. Tai labai nepatinka Daumantui ir Vytautui, kurie galbūt yra tikrieji Juozapo nesėkmių ankstesnėse programose kaltininkai. Negana to - paaiškėja, kad Juozapas laukia žiūrovės, kuri žino dar daugiau. Bet ar ji yra salėj? O programa turi baigtis jau po dviejų valandų!.. Ar paaiškės, kodėl anąsyk nesusirinko žiūrovai? Ko griebsis Juozapo priešai, bandydami sužlugdyti ir šitą programą? Vytautas griebia smuiką ir dalis žiūrovų vėl nusigręžia nuo Juozapo… Kieno pusėj bus Daumantas? Kas jį sieja su ta, kur penkta iš kairės? Ar ne jinai yra toji, kuri žino Juozapo paslaptį?.. Visa tai - rūsčių istorinių įvykių fone: rusai jau užkulisiuose!

Nepraleiskite progos ir atvykite lapkričio 11 d. 18 val. į Anykščių kultūros centrą kuriame J.Erlickas pristatys naujai paruoštą programą „Ne visi namie“.
JUOZAS ERLICKAS „Ne visi namie“
NAUJAUSI KOMENTARAI / APŽVALGOS
KOMENTARŲ NĖRA
Rašyti komentarus ir apžvalgas gali tik registruoti vartotojai!
Interneto svetainė „Anykščiai - Kultūros miestas“ (https://www.kulturos-miestas.lt) - Anykščių miesto ir krašto kultūros naujienų, renginių, audiovizualinių resursų bei turizmo informacijos katalogas. Daugiau informacijos >>

Mūsų draugai: EssentHouse, Reklamos archyvai