MOKYMO ĮSTAIGOS ANYKŠČIUOSE

Anykščių technologijos mokykla

   
Anykščių technologijos mokykla
Anykščių technologijos mokykla
Ažupiečių g. 2, LT-29148 Anykščiai

Telefonai: +370 381 59404

El. paštas: sekretore@anyksciutm.lt

http://anyksciutm.lt
Naujausios fotogalerijos:
Nuotraukų nėraNuotraukų nėraNuotraukų nėra
Videoklipų: 0
Videoįrašų nėraVideoįrašų nėraVideoįrašų nėra
VYKSTANTYS IR BŪSIMI RENGINIAI
ARCHYVAS (5)
KULTŪROS MIESTO ŽINIOMIS, RENGINIŲ NENUMATOMA
INFORMACIJA
Mokyklos istorija

Anykščių krašto profesinio mokymo ištakų pradžia: 1949 m. įkurta Panevėžio specialioji žemės ūkio mechanizavimo amatų mokykla Nr. 2, 1960 m. perkelta į Troškūnus ir pradėjusi veiklą kaip Troškūnų žemės ūkio mechanizavimo mokykla Nr. 2.  Ji ruošė specialistus žemės ūkiui: plataus profilio traktorininkus, šaltkalvius remontininkus ir vairuotojus.

Nuo 1985 m. rugsėjo 1 d. mokykla iš Troškūnų perkelta į Anykščius. 1985 m. pradėjo veiklą Anykščiuose kaip 62 - oji profesinė technikos mokykla.

Nuo 1989 m. mokyklos pavadinimas - Anykščių žemės ūkio mokykla. Nuo 2006 m. liepos 21 d. mokykla perduota į Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos reguliavimo sritį. Mokyklos pavadinimas - Anykščių technologijos mokykla.

Mokykla vykdo profesinio (pirminio ir tęstinio) mokymo programas pagal išduotą Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos licenciją. Kartu su profesinio mokymo programomis vykdoma ir akredituota vidurinio ugdymo programa.                      

Mokyklos 2014 - 2016 metų strateginis tikslas: vykdyti patrauklias jaunimui, savitas regione profesinio mokymo  programas, atitinkančias rinkos poreikius.                    

Mokykloje sukurta, įdiegta ir palaikoma kokybės vadybos sistema pagal ISO 9001:2008 standarto reikalavimus. Išduotas 2013 m. kovo 29 d. sertifikatas pirminio profesinio mokymo su viduriniu išsilavinimu sričiai.

Mokytojai pasirengę dirbti pagal naujus ugdymo organizavimo principus ir sudaryti kuo palankesnes sąlygas mokinių gebėjimams ir polinkiams plėtoti, jų tikslams įgyvendinti.                      

Mokymąsi profesinėje mokykloje verta rinktis, nes įgysite ne tik profesiją, bet ir vidurinį išsilavinimą. Geras savo profesijos žinovas ir amatą mokantis žmogus yra visada pageidaujamas ir vertinamas.                      

Kviečiu visus, norinčius pasirinkti profesiją, atvykti į mūsų mokyklą. Jūsų svajones įgyvendinsime kartu.                                         

Gražaus bendradarbiavimo ir malonių susitikimų!                                             

Mes visada Jūsų laukiame.

Mokyklos direktorius Ramūnas Zlatkus

Anykščių technologijos mokykla

Mokyklos misija


Realizuoti profesinio ir bendrojo ugdymo tikslus.
Ugdyti nuolatinio mokymosi poreikį.
Skatinti siekti naujų kvalifikacijų ir  kompetencijų.

Mokyklos vizija

Atvira, patraukli, saugi mokykla, teikianti kokybiškas paslaugas, ugdanti profesines ir bendrąsias kompetencijas, įgalinančias prisitaikyti prie kintančių ekonominių, socialinių, technologinių sąlygų.
GPS: 55.521169 / 25.083633
NAUJAUSI KOMENTARAI / APŽVALGOS
Martynas - 2016 07 11 16:36:30 (IP: 84.32.73.65)
AnonimasSmagu, kad mokykla progresuoja. Naujas, su kompiuterine technika susijusias profesijas reikia ir toliau tobulinti bei gerinti jų kokybę.
Rašyti komentarus ir apžvalgas gali tik registruoti vartotojai!
Interneto svetainė „Anykščiai - Kultūros miestas“ (https://www.kulturos-miestas.lt) - Anykščių miesto ir krašto kultūros naujienų, renginių, audiovizualinių resursų bei turizmo informacijos katalogas. Daugiau informacijos >>

Mūsų draugai: EssentHouse, Reklamos archyvai