LOKACIJŲ / ORGANIZACIJŲ ARCHYVAS

Gastrobaras „Mandri puodai” (Kalno g. 6)

   
Gastrobaras „Mandri puodai” (Kalno g. 6)
Gastrobaras „Mandri puodai” (Kalno g. 6)
Kalno g. 6, Anykščiai
Naujausios fotogalerijos:
EksponataiAkimirkosNuotraukų nėra
Videoklipų: 0
Videoįrašų nėraVideoįrašų nėraVideoįrašų nėra
RENGINIŲ ARCHYVAS (29) ▶
INFORMACIJA
DĖMESIO: KAVINĖ Kalno g. NEBEVEIKIA. INFORMACIJA PATEIKIAMA VARDAN ISTORINIO KONTEKSTO. KAVINĖ ŠIOJE VIETOJE FUNKCIONAVO IKI 2021 METŲ BIRŽELIO MĖNESIO.


Mandri puodai
tai plati kompanija draugų, kurie dažniausiai kalbasi apie virtuvę, maistą, jo skonį ir eksperimentus. Visi kolektyvo nariai ilgesnį ar trumpesnį laiko tarpą gyveno užsienyje, turėjo galimybę susipažinti ne tik su vakarų virtuve, bet prisiliesti ir prie Azijos egzotikos.

Maistas mums - ne tik išgyvenimo šaltinis. Mes jį mylim, su juo eksperimentuojam, žaidžiam, degustuojam, dalinamės ir džiaugiamės. Neįsivaizduojame vasaros be Grill kvapo, taigi vasarą didžiąją dalį patiekalų ruošiame Griliuje. Vasarą veikia lauko kavinė.

Gastrobaras „Mandri puodai” (Kalno g. 6)

Maistas gaminamas iš šviežių ir sezoniškų produktų.

Gastrobare Mandri puodai rasite profesionaliai paruoštų mėsainių, tailandietiškų makaronų, vegetariškų patiekalų, sriubų bei įvairių desertų. Alaus mylėtojams pasiūlysime kokybiško lietuviško alaus.

Darbo dienomis tiekiame dienos pietus. Maistą galite užsakyti ir išsinešimui.

Gastrobaras „Mandri puodai” (Kalno g. 6)

Kaip skonio supratimas yra asmeniškas, taip ir šventės - individualios. Individualioms šventėms Mandų puodų komanda valgiaraščio meniu suderina pagal kliento norus ir pageidavimus.
GPS: 55.526546 / 25.119860
NAUJAUSI KOMENTARAI / APŽVALGOS
KOMENTARŲ NĖRA
Rašyti komentarus ir apžvalgas gali tik registruoti vartotojai!
Interneto svetainė „Anykščiai - Kultūros miestas“ (https://www.kulturos-miestas.lt) - Anykščių miesto ir krašto kultūros naujienų, renginių, audiovizualinių resursų bei turizmo informacijos katalogas. Daugiau informacijos >>

Mūsų draugai: EssentHouse, Reklamos archyvai