RENGINIŲ KALENDORIUS

RENGINIŲ KATEGORIJOS
RENGINIŲ ARCHYVAS
RENGINIŲ STATISTIKA

XXIII Šv. Mato tarptautinis vargonų muzikos festivalis / Atlikėjas Giorgio Revelli (vargonai) Italija

Anykščių Šv. Mato bažnyčia / Bokšto apžvalgos aikštelė
Anykščių Šv. Mato bažnyčia / Bokšto apžvalgos aikštelė ▶
Vilniaus g. 8, LT–29145 Anykščiai
2023 m. rugpjūčio 26 d. - 20:00
Kaina - €
Renginys vyko prieš 322 d.
   
Nuotraukų: 0
Nuotraukų nėraNuotraukų nėraNuotraukų nėra
Videoklipų: 0
Videoįrašų nėraVideoįrašų nėraVideoįrašų nėra
Rugpjūčio 26 d., 20.00 val. Anykščių Šv. apaštalo evangelisto Mato bažnyčioje Giorgio Revelli (vargonai) Italija.

Pirmą kartą Lietuvoje tituluotas Italijos vargonininkas Giorgio Revelli.

Rugpjūčio 26 d. 20.00 val. pirmą kartą Lietuvoje Šv. Mato taptautiniame vargonų muzikos festivalyje Anykščiuose klausysimės tituluoto vargonininko Giorgio Revelli grojimo. Vargonininkas, klavesinininkas, pianistas ir dirigentas Giorgio Revelli yra kilęs iš Taggia (Italija) miesto. R. Revelli visas muzikos ir akademines studijas baigė Prancūzijoje. Nacionalinėje Nicos konservatorijoje. Vargonų mokėsi pas René Saorginą, klavesino ir kamerinės muzikos pas Mireille Podeur (senosios muzikos skyrius), o fortepijono – pas lenkų pianistę Elzbietą Glabowną. Jis lankė meistriškumo kursus prestižinėse Prancūzijos akademijose pas Michelį Chapuis, Marie-Claire Alain, Bernardą Lagacé, Mireille Lagacé, Jeaną Boyerį, Haraldą Vogelį ir buvo Jean Pierre Leguay mokinys improvizacijos meno srityje.

G. Revelli nuolat kviečiamas į tarptautinius muzikos festivalius Europoje (Prancūzijoje, Vokietijoje, Italijoje, Šveicarijoje, Liuksemburge, Belgijoje, Ispanijoje), kurių repertuaras – nuo senosios muzikos iki šiuolaikinių autorių.

G. Revelli pasirodymai pasiekė Pietų Ameriką (Argentiną, Urugvajų), Kanadą ir JAV, jis nuolat bendradarbiauja su Italijos kultūros ministerija per Italijos kultūros institutus užsienyje, skaitydamas paskaitas ir grodamas kaip solistas, taip pat grodamas su orkestru.

Nuo 2019 metų Revelli bendradarbiauja su Vakarų Teksaso universiteto pučiamųjų kvartetu (WTAMU).

Nuo 2010 m. Giorgio Revelli įrašinėja savo kompaktines plokšteles su CLASSIC CONCERT Zalcburge (Austrija) ir italų-vokiečių CENTAURUS MUSIC Italijoje.
XXIII Šv. Mato tarptautinis vargonų muzikos festivalis / Atlikėjas Giorgio Revelli (vargonai) Italija
NAUJAUSI KOMENTARAI / APŽVALGOS
KOMENTARŲ NĖRA
Rašyti komentarus ir apžvalgas gali tik registruoti vartotojai!
Interneto svetainė „Anykščiai - Kultūros miestas“ (https://www.kulturos-miestas.lt) - Anykščių miesto ir krašto kultūros naujienų, renginių, audiovizualinių resursų bei turizmo informacijos katalogas. Daugiau informacijos >>

Mūsų draugai: EssentHouse, Reklamos archyvai