RENGINIŲ KALENDORIUS

RENGINIŲ KATEGORIJOS
RENGINIŲ ARCHYVAS
RENGINIŲ STATISTIKA

VIII festivalio „Muzikos savaitgaliai Anykščiuose“ / Džiazo koncertas „Infiltrators trio“

Anykščių Sakralinio meno centras / Angelų muziejus
Anykščių Sakralinio meno centras / Angelų muziejus ▶
Vilniaus g. 11, LT–29145 Anykščiai
2020 m. rugsėjo 19 d. - 21:00
Kaina 4 €
Renginys vyko prieš 981 d.
   
Nuotraukų: 0
Nuotraukų nėraNuotraukų nėraNuotraukų nėra
Videoklipų: 0
Videoįrašų nėraVideoįrašų nėraVideoįrašų nėra
Rugsėjo 19 dieną, 21 val. kviečiame į VIII festivalioMuzikos savaitgaliai Anykščiuose“ vienų ryškiausių Lietuvos džiazistų INFILTRATORS koncertą.

Renginio vieta – Angelų muziejus – Sakralinio meno centras

Bilieto kaina  – 4 Eur

Festivalį iš dalies remia Lietuvos kultūros taryba

TRIO INFILTRATORS:

Jan Maksimovič – saksofonas, gyva elektronika

Dmitrij Golovanov – fortepijonas,  klavišiniai, gyva elektronika

Arkadij Gotesman – būgnai, perkusija

Vieni ryškiausių ir giliausių Lietuvos džiazo improvizatorių, išsiskiriantys savo unikaliu akustinių instrumentų ir „gyvai“ valdomos elektronikos skambesiu. Trio Infiltrators muzika – tai visiškai nenusakomas ir nenuspėjamas gryno kūrybiškumo aktas, kupinas išminties, dvasingumo ir energijos.

Infiltrators trio“ yra daugiau nei džiazas. Kiekvienas šio magiško trio muzikantas yra daugiau nei džiazo muzikantas. Bandyti įvilkti jų kuriamą muziką į žanro drabužį reikštų atimti iš klausytojo galimybę išgyventi beribiškumą, begalybę, kuri veriasi su kiekvienu „Infiltrators trio“ garsu. Eksperimentinė muzika, laisvojo džiazo ir ambient susitikimas – kaip bepavadintum, jokie terminai ar sąvokos nėra pakankamos tam, kas gimsta iš bežodės erdvės. Genialus būgnininkas, perkusininkas Arkadijus Gotesmanas, saksofono perfekcionistas Janas Maksimovičius ir bene geriausias Lietuvos klavišininkas Dmitrijus Golovanovas susitinka ne tam, kad atsirastų nauja muzikinė sąvoka, ne tam, kad dar vienas trio įsilietų į džiazo muzikos kontekstą, ne tam, kad sudrebintų, sukrėstų ar nuramintų patogiai sėdintį muzikos gurmaną. Jie susitinka tam, kad bet kokie klišė, stereotipas ar įsivaizdavimas, kurį iš anksto turi galvoje eidamas į koncertą sudužtų kaip banga į molą. Kad parodytų, jog bet koks stereotipas neatsilaikys prieš čia ir dabar gimstančią harmoniją. Muzikos gurmanas gauna ne tik išskirtinį delikatesą. Jis išgyvena visą jo atsiradimą, ne tik regėdamas kaip trys virtuozai tveria savitą muzikinį pasaulį, bet ir pats būdamas neatskiriama to pasaulio dalimi. Būdamas Infiltruotuoju.

Gyvas pasirodymas.
VIII festivalio „Muzikos savaitgaliai Anykščiuose“ / Džiazo koncertas „Infiltrators trio“
NAUJAUSI KOMENTARAI / APŽVALGOS
KOMENTARŲ NĖRA
Rašyti komentarus ir apžvalgas gali tik registruoti vartotojai!
Interneto svetainė „Anykščiai - Kultūros miestas“ (https://www.kulturos-miestas.lt) - Anykščių miesto ir krašto kultūros naujienų, renginių, audiovizualinių resursų bei turizmo informacijos katalogas. Daugiau informacijos >>

Mūsų draugai: EssentHouse, Reklamos archyvai