RENGINIŲ KALENDORIUS

RENGINIŲ KATEGORIJOS
RENGINIŲ ARCHYVAS
RENGINIŲ STATISTIKA

Festivalis “Muzika veža” / Biplan ir Happyendless koncertas

Anykščių miesto parkas
Anykščių miesto parkas ▶
Parko g., Anykščiai
2020 m. rugsėjo 18 d. - 20:00
Kaina - €
Renginys vyko prieš 872 d.
   
Nuotraukų: 0
Nuotraukų nėraNuotraukų nėraNuotraukų nėra
Videoklipų: 0
Videoįrašų nėraVideoįrašų nėraVideoįrašų nėra

Rugsėjo 18 d. vyks festivalis “Muzika veža”, kuris suteiks galimybę nemokamai apsilankyti dviejų grupių, tai Biplan ir Happyendless koncerte!

Vyriausybės sprendimu nuo rugsėjo 1 d. kultūros, pramogų bei kitų renginių ir susibūrimų metu privaloma žiūrovų registracija elektroniniu būdu. Tokių priemonių imamasi siekiant auditorijoje pasitaikius užsikrėtimo COVID-19 atvejų informuoti galimai naujai užkrėstus žmones, taip vengiant viruso paplitimo. Užsiregistruoti į renginį galite ir iš anksto, nuskaitę QR kodą, pateiktą ant koncerto afišos išmaniuoju telefonu, kuris nukreips į anketą. Anketą taip pat galite rasti  Anykščių kultūros centro pagrindiniame internetinio puslapio lange, dešinėje pusėje, viršuje. Pamiršus užsiregistruoti iš anksto, tai padaryti galėsite prieš įeinant į renginio teritoriją.

Festivalis “Muzika veža” / Biplan ir Happyendless koncertas
NAUJAUSI KOMENTARAI / APŽVALGOS
KOMENTARŲ NĖRA
Rašyti komentarus ir apžvalgas gali tik registruoti vartotojai!
Interneto svetainė „Anykščiai - Kultūros miestas“ (https://www.kulturos-miestas.lt) - Anykščių miesto ir krašto kultūros naujienų, renginių, audiovizualinių resursų bei turizmo informacijos katalogas. Daugiau informacijos >>