RENGINIŲ KALENDORIUS

RENGINIŲ KATEGORIJOS
RENGINIŲ ARCHYVAS
RENGINIŲ STATISTIKA

Spektaklis „Vyras po padu“

Anykščių kultūros centras
Anykščių kultūros centras ▶
A. Baranausko a. 2, LT-29132 Anykščiai
2017 m. kovo 25 d. - 18:00
Kaina nuo 9,5 €
Renginys vyko prieš 2529 d.
   
Nuotraukų: 0
Nuotraukų nėraNuotraukų nėraNuotraukų nėra
Videoklipų: 0
Videoįrašų nėraVideoįrašų nėraVideoįrašų nėra
Kovo 25 d. 18 val. Anykščių kultūros centre, spektaklisVyras po padu

Sena meilė nerūdija. Be to, yra dar ir akla. Visiškai akla! Todėl atlei­džia viską. Teatro komedijų meistro Miro Gavrano pjesė pasakoja apie tokią meilę, kurios neįveikė nei pilka kas­di­enybė, nei visuomenės pasmerki­mas, nei išdavystė.

Po 20 metų san­tuokos Anai, kaip ir daugeliui moterų, ėmė atrodyti, kad tas jos vyras… tikras nevykėlis… Gar­bės žodis! Tačiau, tai buvo dar ne blo­giau­sia, kas galėjo nutikti. Anai, geografi­jos moky­to­jai pačiam žavesy, prie viso san­tuokinio nusivylimo dar teko išgyventi ir viešą pažem­i­nimą: josios Ivo, visą gyven­imą plušėjusį už grašius, skan­dalin­gai paso­d­ina į kalėjimą už… banko apiplėšimą!!

Ir vos tik Ana susit­varko sub­yrėjusį gyven­imą, atras­dama ramybę savo antrojo vyro Marko, šau­naus mokyk­los direk­to­ri­aus glėbyje, paaiškėja teisėsau­gos klaida: Ivo, nieko nelaukęs, grįžta namo - pas savo buvusią žmoną ir jos nau­jąjį vyrą…

Paini­ava šiu­ose namu­ose ir žmonių širdyse, atrodo, jau bus beviltiškai neišsprendžiama, ypač, kai Ivo susir­anda naują sim­patiją - žav­iąją gydy­toją Mar­iją. Ar įmanoma atleisti išdavystę ir susi­grąžinti prarastą pasitikėjimą? Ar įmanoma nubraukti nusivylimą ir pasi­likti tik švie­sius jaus­mus? Ar įmanoma užsimerkti prieš aistrą trečiam žmogui, degančią mylimojo akyse? Ne, ne viskas yra įmanoma. Tačiau kas, jei ne moterys - Ana ir Mar­ija - ras sprendimą.

Domino“ teatro žiūrovai jau yra pažįs­tami su dra­maturgo Miro Gavrano kūryba - pagal jo pjesę pas­taty­tas spek­tak­lis „Mano žmonos vyras“ jau beveik 6 metus yra vienas žiūrim­i­ausių spek­tak­lių. Šio kroatų dramaturgo ir rašy­tojo kūriniai išver­sti į 35 kalbas, o spek­tak­liai pagal M. Gavrano pje­ses pas­tatyti dau­giau negu 200 pasaulio teatrų. Pagal tą pačią M. GavranoVyras po padu“ pjesę, adap­tavus ją kino juostai, Lietu­voje pas­taty­tas fil­mas, pava­din­imu „Kaip pavogti žmoną“.

Bileto kaina: 9,5 €; 12 €; 15 €.
Spektaklis „Vyras po padu“
NAUJAUSI KOMENTARAI / APŽVALGOS
KOMENTARŲ NĖRA
Rašyti komentarus ir apžvalgas gali tik registruoti vartotojai!
Interneto svetainė „Anykščiai - Kultūros miestas“ (https://www.kulturos-miestas.lt) - Anykščių miesto ir krašto kultūros naujienų, renginių, audiovizualinių resursų bei turizmo informacijos katalogas. Daugiau informacijos >>

Mūsų draugai: EssentHouse, Reklamos archyvai