ANYKŠČIŲ MIESTO IR RAJONO RENGINIŲ PAIEŠKA / ARCHYVAS

  RENGINIŲ KALENDORIUS  ▶
  RENGINIŲ KATEGORIJOS  ▶
  RENGINIŲ STATISTIKA  ▶
PRADŽIOS DATA:
PABAIGOS DATA:
RENGINIŲ: 902
2019 02 06
19:30

Donatas Ulvydas „Ir visi jų vyrai“ (2019, trukmė 1:40)

2019 02 05
17:15

Josie Rourke „Marija, Škotijos karalienė“ (2018, trukmė 2:04)

2019 02 05
19:45

Bryan Singer „Bohemijos rapsodija“ (2018, trukmė 2:00)

2019 02 03
15:00

Charles Martin Smith „Belos kelionė namo“ (2019, trukmė 1:40)

2019 02 03
17:15

Miglė Satkauskaitė „Išeiti iš namų“ (2019, trukmė 1:20)

2019 02 03
19:30

Peter Farrelly „Žalioji knyga“ (2018, trukmė 2:10)

2019 02 02
15:00

Rich Moore „Ralfas Griovėjas 2“ (2018, trukmė 1:40)

2019 02 02
17:30

Josie Rourke „Marija, Škotijos karalienė“ (2018, trukmė 2:04)

2019 02 02
20:00

Clint Eastwood „Kurjeris“ (2018, trukmė 1:40)

2019 02 01
16:00

Charles Martin Smith „Belos kelionė namo“ (2019, trukmė 1:40)

2019 02 01
18:00

Miglė Satkauskaitė „Išeiti iš namų“ (2019, trukmė 1:20)

2019 02 01
20:00

Yorgos Lanthimos „Favoritė“ (2018, trukmė 1:59)

2019 01 31
17:30

Donatas Ulvydas „Ir visi jų vyrai“ (2019, trukmė 1:40)

2019 01 31
19:45

Peter Farrelly „Žalioji knyga“ (2018, trukmė 2:10)

2019 01 30
17:30

Neil Burger „Geroji pusė“ (2018, trukmė 2:00)

2019 01 30
20:00

Yorgos Lanthimos „Favoritė“ (2018, trukmė 1:59)

2019 01 29
17:15

Bryan Singer „Bohemijos rapsodija“ (2018, trukmė 2:00)

2019 01 29
20:00

Donatas Ulvydas „Ir visi jų vyrai“ (2019, trukmė 1:40)

2019 01 27
15:00

Charles Martin Smith „Belos kelionė namo“ (2019, trukmė 1:40)

2019 01 27
17:15

Bryan Singer „Bohemijos rapsodija“ (2018, trukmė 2:00)

2019 01 26
16:00

Rich Moore „Ralfas Griovėjas 2“ (2018, trukmė 1:40)

2019 01 26
18:15

Donatas Ulvydas „Ir visi jų vyrai“ (2019, trukmė 1:40)

2019 01 26
20:15

Neil Burger „Geroji pusė“ (2018, trukmė 2:00)

2019 01 25
16:00

Charles Martin Smith „Belos kelionė namo“ (2019, trukmė 1:40)

2019 01 25
18:15

Donatas Ulvydas „Ir visi jų vyrai“ (2019, trukmė 1:40)

2019 01 25
20:30

Julian Schnabel „Prie amžinybės vartų“ (2018, trukmė 1:40)

2019 01 24
17:30

Clint Eastwood „Kurjeris“ (2018, trukmė 1:40)

2019 01 24
20:00

Kęstutis Gudavičius „Tarp mūsų, mergaičių...“ (2018, trukmė 1:30)

2019 01 23
17:30

Rich Moore „Ralfas Griovėjas 2“ (2018, trukmė 1:40)

2019 01 23
20:00

M. Night Shyamalan „Stiklas“ (2019, trukmė 2:00)

2019 01 22
17:30

Julian Schnabel „Prie amžinybės vartų“ (2018, trukmė 1:40)

2019 01 22
19:45

Neil Burger „Geroji pusė“ (2018, trukmė 2:00)

2019 01 20
15:00

Neil Burger „Geroji pusė“ (2018, trukmė 2:00)

2019 01 20
17:30

M. Night Shyamalan „Stiklas“ (2019, trukmė 2:00)

2019 01 19
15:00

Rich Moore „Ralfas Griovėjas 2“ (2018, trukmė 1:40)

2019 01 19
17:30

Yorgos Lanthimos „Favoritė“ (2018, trukmė 1:59)

2019 01 19
20:00

M. Night Shyamalan „Stiklas“ (2019, trukmė 2:00)

2019 01 18
16:00

Rich Moore „Ralfas Griovėjas 2“ (2018, trukmė 1:40)

2019 01 18
18:15

Neil Burger „Geroji pusė“ (2018, trukmė 2:00)

2019 01 18
20:45

M. Night Shyamalan „Stiklas“ (2019, trukmė 2:00)

2019 01 17
17:30

Adam Robitel „Pabėgimo kambarys“ (2018, trukmė 1:40)

2019 01 17
19:35

Clint Eastwood „Kurjeris“ (2018, trukmė 1:40)

2019 01 16
17:30

Julian Schnabel „Prie amžinybės vartų“ (2018, trukmė 1:40)

2019 01 16
19:30

Kęstutis Gudavičius „Tarp mūsų, mergaičių...“ (2018, trukmė 1:30)

2019 01 15
18:00

Bryan Singer „Bohemijos rapsodija“ (2018, trukmė 2:00)

ARCHYVAS
9
Renginiai Anykščiuose
Verslo žiburiai 2016 - Audronė Pajarskienė
Anykščių L. ir S. Didžiulių viešoji biblioteka
Circulating Oils Library
Anykščių menininkų asociacija
Šilelis
Anykščių baseinas „Bangenis“