2018 m. kovo 18 d. sekmadienis - 17:32
 
HDR
ANYKŠČIŲ KULTŪROS NAUJIENOS / STRAIPSNIAI / ANONSAI
2017-07-11

Anykščiuose atidarytas alternatyvus Ekotakas į Medžių lajų tako kompleksą


Ekotako atidarymas

Anykščių raj. savivaldybė
Pirmadienio popietę šalia Medžių Lajų tako komplekso esančiame Dvaronių kaime, Anykščių rajone, atidarytas dar vienas turistų traukos objektas - Ekotakas. Keliaujantiems beveik kilometrą besidriekiančiu taku siūloma susipažinti su kerinčia Anykščių šilelio gamta ir čia anykštėno Žilvino Prano Smalsko įkurdintomis medinių skulptūrų kompozicijomis.

Nors dėl kelio, vedančio prie Puntuko akmens ir Medžių lajų tako komplekso, rekonstrukcijos darbų ir teko ieškoti alternatyvių būdų, kaip mūsų rajone besilankantys turistai galėtų pasiekti šiuos objektus, iš čia jau spėjusių užsukti svečių, o dar net neprasidėjus kelio darbams, panašu, kad takas čia - tikrai ne be reikalo“, - sakė Anykščių rajono meras Kęstutis Tubis.

Anykščių rajono savivaldybės Liudvikos ir Stanislovo Didžiulių viešojoje bibliotekoje veikianti saviraiškos ir realizacijos erdvė „Idėjų labas“ taip pat kviečia Anykščius pažinti keliaujant alternatyviais keliais ir dalijasi kartu su bičiuliais anykštėnais sukurtu Ekotaką ir kitus alternatyvaus keliavimo Anykščiuose būdus pristatantį filmuką.Liepos viduryje planuojama pradėti kelio rekonstrukcijos darbus link Puntuko akmens ir Medžių lajų tako komplekso. Darbai vyks darbo dienomis 5.00–14.00 val. Kelias tuo metu bus uždarytas, kitu laiku eismą reguliuos šviesoforai. Tikimasi, kad didesnių turistų srautų sulaukiantis Medžių lajų tako kompleksas savaitgaliais veiklą vykdyti galės kaip ir iki šiol. Kelio rekonstrukcijos darbus planuojama baigti iki vėlyvo rudens.

test
NAUJAUSI KOMENTARAI / APŽVALGOS
KOMENTARŲ NĖRA
RAŠYTI KOMENTARĄ / APŽVALGĄ (Apžvalgas ir įvertinimus gali teikti tik registruoti vartotojai)
KOMENTARAS
APŽVALGA
BŪSIMI RENGINIAI
Renginiai Anykščiuose
FACEBOOK
FOTO AKIMIRKA
$ftitle
(2017-11-25) - Renginio akimirka
Anykščių menininkų asociacija
Bangenis
Anykščių biblioteka
Šilelis
Circulating Oils Library
VšĮ Moontrix (2012 - 2017) PROJEKTAS: Anykščiai - kultūros miestas.